Katalog

Adidas ürün katalogunu nasıl ve nereden alabilirim?

Ne yazık ki, tüketicilere yönelik basılı kataloglar sunmuyoruz; ancak çoğu ürünümüzle ilgili görüntü ve bilgiler, adidas.com adresinde yer almaktadır.

Aradığım ürünü katalogda neden bulamıyorum?

Bunun birkaç nedeni olabilir:
1. Ürün geçerli sezonda satışa sunulmuyor olabilir. İnternet üzerindeki katalogda yalnızca geçerli sezonun ürünleri gösterilmektedir. Bunun sebebi, birçok önceki sezon ürününün kaldırılmış olabileceği ve ürün stoklarının tükenme ihtimalidir.
2. Ürün bulunduğunuz ülkede satışa sunulmuyor olabilir. adidas, dünya çapında ürün satışı yapmaktadır ve bazen bu ürünler, yaşadığınız ülkeye göre farklılık gösterebilmektedir. Ülkenizde satılan ürünlerin tamamına, katalogdan erişebiliyor olmalısınız.

Neden internet üzerindeki katalogda gördüğüm bir ürünü mağazada bulamıyorum (ya da tam tersi)?

Belirli bir ürünün hangi mağazalarda bulunduğunu belirlemek mümkün olmadığı için, İnternet üzerindeki katalogda yalnızca geçerli ürünlerle ilgili bilgiler sunmaktayız. Mağazalarda genellikle sezonsuz olarak bilinen ürünler yer alır. Dolayısıyla yakınınızdaki mağazada önceki sezondan kalan ürünler bulunuyor olabilir. Ancak mağaza, istediğiniz ürünler için sipariş verebilir. Bunun yanı sıra internet üzerindeki katalogda, eskrim, boks, tekvando gibi spor kategorileri için lisansa tabi ürünler yer almamaktadır.