Topluluk ve Bültenler

Profilimi ya da kişisel bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

E-posta adresiniz ve parolanız dahil olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi değiştirmek için global topluluk kayıt bölümümüzü ziyaret edin, "bilgileri güncelle (update details)"yi seçin ve kullanıcı adınızı ve parolanızı girin.

adidas.com için kullanıcı adı ve parolayı nasıl alabilirim?

adidas global İnternet topluluğuna katılırken bir kullanıcı adı ve parola oluşturursunuz. Kaydolmak için tıkla. E-posta adresiniz, doğum tarihiniz ve yaşadığınız ülke gibi bazı temel bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Topluluğa kayıt olarak, adidas.com'un özel bölümlerine erişebilir ve internet üzerindeki yarışmalara katılabilirsiniz. Aynı zamanda, kaydolarak adidas'tan düzenli e-posta alacak ve adidas.com'da olanları ilk öğrenen siz olacaksınız.

Posta listesinden nasıl çıkabilirim?

Bülten aboneliğinden çıkma talimatları, size gönderdiğimiz her e-postada yer almaktadır. Eğer adidas'tan daha fazla e-posta almak istemiyorsanız, e-postanın konu satırına 'unsubscribe' yazarak yanıtlamanız yeterlidir.

Kaydolduktan sonra profilimi adidas global topluluğundan silebilir miyim?

Evet, ancak bu durumda artık kullanıcı adı ve parola isteyen hiçbir içeriğe erişemeyeceğinizi ve katıldığınız her tür yarışmadan çıkarılacağınızı unutmayın. Diğer bir seçenek olarak kayıtlı kalmaya devam edebilir; ancak profilinizi değiştirerek ve "bilgileri güncelle (update details)"yi seçerek adidas.com'dan e-posta almayı durdurabilirsiniz.
Eğer "ürün" e-Bülteni aboneliğinden çıkmak istiyorsanız, "Ürün e-posta listesinden nasıl çıkabilirim" altında anlatıldığı şekilde abonelikten çıkma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bu şekilde, bir kullanıcı adı ve parola gerektiren adidas içeriğine ulaşabilir ve yarışmalardaki katılımınızı sürdürebilirsiniz. Eğer hala profilinizi silmek istiyorsanız, kayıt alanına gidin, "bilgileri sil (delete details)"i seçin ve kimliğinizi doğrulamak için kullanıcı adınızı ve parolanızı girin.

Kullanıcı adımı ve parolamı unutursam ne yapmalıyım?

Eğer adidas.com'un, oyunlar ve yarışmalar dahil olmak üzere üyelere özel bölümlerine erişmek için gereken kullanıcı adı ve parola ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa kayıt bölümümüzü ziyaret edin, "şifreni mi unuttun? (lost password?)"u seçin, kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini girin, "gönder (submit)"e tıklayın. Oturum açma bilgileriniz size e-posta ile gönderilecektir.

Kişisel bilgilerim paylaşılacak mı?

adidas'ın politikası, kullanıcılarımızın gizliliğine saygı göstermek ve korumaktır. adidas ve iş ortakları müşterileriyle ilgili bireysel olarak tanınmalarına neden olabilecek bilgileri, müşterilerinin izni olmadan hiçbir üçüncü şahısa bilerek açıklamayacaktır. Buraya tıklayarak görebileceğiniz politika beyanımız, bilgileri sizden nasıl aldığımızı ve nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. İnternet kullanımı eğlenceli ve güvenli bir deneyim olmalıdır. Biz, bunu sağlamaya çalışıyoruz.