BEşiktaş 24/25 Sezon Formaları

Bizim için hayatın rengi siyah ve beyaz. Yeni sezonda rengimizi ve çizgimizi aynı şekilde yansıtacağımıza #BeşiktaşlıSözü

Launch 2024 Fall Winter Running video

ULTRABOOST 5

Daha fazla yastıklama. Daha fazla konfor. Daha hafif yapı. Ultra enerji. Ultraboost 5 burada.

HİKAYELER, STİLLER VE SPOR GİYİM 1949'DAN BERİ ADIDAS'TA

Spor bizi formda tutar. Farkındalığımızı artırır. Bizi bir araya getirir. Spor aracılığıyla hayatları değiştirme gücümüze inanıyoruz. Kimi zaman ilham verici sporcular, kimi zaman onların hikayeleri bizi harekete geçirir. En son teknolojileri sunan spor giyim ürünleri, performansını artırmaya hazır. Kişisel rekorunu kır. adidas koşuculara, basketbolculara, futbolculara ve tüm spor tutkunlarına kucak açıyor. Şehirden uzaklaşmayı seven yürüyüş tutkunundan hareketleri kitlelere ulaştıran yoga eğitmenine... Sahneden festivallere uzanan 3 bant müzik dünyasında da kendini gösteriyor. Spor giyim ürünlerimiz, son düdük çalana dek odağını korumanı sağlıyor. Yarış esnasında ve bitiş çizgisinde. Yaratıcılığıyla öne çıkanları desteklemek için buradayız. Oyunlarını ve hayatlarını ileri taşıyarak dünyayı değiştirmelerini sağlamak istiyoruz.

adidas, spor giyim ve antrenman kıyafetlerinden daha fazlasıdır. Birlikte yaratmak için sektörün en iyileriyle işbirliği yapıyoruz. Böylece, sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak adidas severlere spor giyim ürünleri ve spor stilleri sunuyoruz. Yaratıcılıkla öne çıkanları desteklemek için buradayız. Oyunlarını ileri taşı. Değişim yarat. Ayrıca dünyamız üzerindeki etkimizi düşünüyoruz.

TÜM SPOR DALLARI İÇİN SPOR KIYAFETLERİNDE ALIŞVERİŞİN ADRESİ.

adidas, her türlü sporcu için, onlarla birlikte antrenman kıyafetleri tasarlar. Oyunda fark yaratmayı seven, geleneği yıkma cesaretiyle kural tanımayan ve kuralları yeniden tanımlayan ve sonra onları yeniden yıkan sporcular için... Takımlara ve bireylere maç öncesi spor kıyafetleri sağlıyoruz. Odağı korumalarını amaçlıyoruz. Seni bitiş çizgisine ulaştıracak fitness giyim ürünleri tasarlıyoruz. Oyunda kazanmanı hedefliyoruz. İşlevsel sporcu sütyenleri ve taytlarla kadınları destekliyoruz. Spor mağazalarımızda hafif destekli modellerden yüksek desteklilere, her türlü seçeneği sunuyoruz. Tasarlıyoruz, yeni fikirler geliştiriyor ve bunu tekrar ediyoruz. Yeni teknolojileri sahada, pistte, kortta ve havuzda test ediyoruz. Retro egzersiz kıyafetleri, sokak stillerine ilham veriyor. NMD ve Firebird eşofmanlarımızda olduğu gibi. Klasik spor modellerine yeniden hayat veriyoruz. Stan Smith ve Superstar bunlardan bazıları. Klasikler şimdi yeniden sokaklarda ve sahnelerde.

Koleksiyonlarımızla yüksek moda ve yüksek performans arasındaki sınırları kaldırıyoruz. Tıpkı hem spor salonunda hem de dışarıda şık bir görünüm için tasarlanan adidas by Stella McCartney sportif giyim koleksiyonu ya da spor giyim olarak da kullanılabilen adidas Originals yaşam stili ürünlerimizden bazılarında olduğu gibi... Hayatlarımız sürekli değişiyor. Giderek daha çok boyutlu bir hale geliyor. adidas tasarımlarında işte bu yaklaşımı benimsiyor.