ADICLUB SSS

 1. adiClub'da hangi ödülleri alabilirim?
 2. adiClub'a nasıl üye olurum?
 3. adiClub'a neden kaydolmalıyım?
 4. adiClub'da nasıl puan kazanırım?
 5. adiClub seviyemi nasıl kontrol edebilirim?
 6. adiClub puanlarım ve/veya üyelik seviyem zaman aşımına uğrar mı?
 7. adiClub hangi adidas mağazalarında geçerli?
 8. Tekrar eski adiClub seviyeme ulaşmak için ne yapmalıyım?
 9. Infinite Play'e nasıl katılabilirim?
 10. Infinite Play nedir ve neden katılmalıyım?
 11. adiClub'dan nasıl ayrılabilirim?
 12. adidas Runtastic Premium nedir?
 13. adidas Running by Runtastic uygulamasında nasıl adiClub puanı kazanabilirim?
 14. adidas Training by Runtastic uygulamasında nasıl adiClub puanı kazanabilirim?
 15. adiClub Give Back Programı nedir?
 16. adidas iş ortaklarından da adiClub puanı kazanabilir miyim?
 17. Geçmişte aldığım ürünler için adiClub puanı alabilir miyim?
 18. Ücretsiz kargoya nasıl hak kazanabilirim?
 19. Neden hesabımda iki farklı puan bakiyesi var?
 20. Puan bakiyemi nerede bulabilirim?
 21. Puanlarımı nasıl harcayabilirim?
 22. Mevcut puanlarımı harcayabilir miyim?
 23. Eğer çok fazla puan harcarsam, seviye düşer miyim?
 24. adiClub Cüzdan puanlarım zaman aşımına uğrar mı? 
 25. Puanları adidas.com adresinde kullanabilir miyim?
 26. Puanlarımla mağazadan ürün satın alabilir miyim? 
 27. Puanlarımla satın alabildiğim ürünleri neden bulamıyorum? 
 28. Puanlarımla aldığım bir ürünü iade edebilir miyim?
 29. adiClub Cüzdan puanlarımı kullanarak bir indirim kuponu aldım, nasıl kullanabilirim?
 30. adiClub Cüzdan puanlarımı kullanarak bir indirim kuponu aldım, ne kadar süre geçerli olacak?
 31. adiClub Cüzdan puanlarımla aldığım bir indirim kuponunu iade edebilir miyim? 
 32. adiClub Cüzdan puanlarımı seçtiğim iyi bir amaç doğrultusunda değerlendirdikten sonra, bağışımla ilgili bir belge alacak mıyım?
 33. İyi bir amaç doğrultusunda yaptığım bağışlar için geçmişimi görebilir miyim?
 34. İyi bir amaç doğrultusunda bağış için abone olabilir miyim?
 35. İyi bir amaç doğrultusunda yaptığım bağışı geri çekmek istersem puanlarımı geri alabilir miyim?
 36. adiClub Cüzdan puanımla almak istediğim iş ortağı kuponu stokta yok. Gelecek mi? 
 37. İş ortağı kuponum çalışmıyor. Ne yapmalıyım?
 38. İş ortağı kuponunu iade ederek puanlarımı geri alabilir miyim?
 39. Aldığım iş ortaklığı kuponumu başka bir adiClub hesabına aktarabilir miyim?

 

adiClub'da hangi ödülleri alabilirim?

adidas adiClub'ın her seviyesinde alabileceğin ödüller hakkında genel bilgiyi burada bulabilirsin. Daha fazla bilgi edinmek ve üyelik programına katılmak için lütfen buraya tıkla.

Seviye 1 (0 - 499 PUAN)

- ADICLUB ID:

Hayatını kolaylaştır. Sana özel bu kimlik, tüm adidas web siteleri, uygulamaları, hizmetleri ve eklenecek daha birçok yenilikle bağlantıda kalmanı sağlar.

- KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İÇERİK:

E-posta adresine ve adidas uygulamana, favori sporlarından en yeni sokak modası trendlerine, yalnızca ulaşmak istediğin bilgiler gelsin.

-SATIN ALMA GEÇMİŞİ:

Artık bilgi peşinde koşmana gerek yok. Tüm adidas alışverişlerine tek bir yerden kolayca ulaşabilirsin.

-ÖNCELİKLİ ERİŞİM:

Sınırlı sayıda üretilen, en özel adidas ayakkabı ve giyim ürünlerini satın alma şansını artır. En yeni lansmanlara katılman için yeni ürünler çıktığında seni bilgilendireceğiz. Sınırlı sayıda üretilen ürünler için takvime göz at.

-İNDİRİMLERE ERKEN ERİŞİM:

Online alışveriş daveti ile, seçili adidas indirimlerinde herkesten önce alışverişe başla. İndirim başladığında ilk öğrenen sen olacaksın.

- ÜYELERE ÖZEL ÜRÜNLER:

Yalnızca üyelere özel spor ayakkabı, giyim ürünleri ve daha fazlasını satın almak için özel erişim. Seçili spor ayakkabı tasarımlarımız için oy kullan ve birinci gelen tasarımı satın alma hakkı kazan. adiClub seviyen yükseldikçe özel içeriklere erişimin de artar.

- GIVE BACK:

Sosyal amaçlara destek olmak ve sporun gücüyle değişim yaratmak için adidas ile güçlerini birleştir. Katılabilmen ve fark yaratabilmen için yeni bir amaç gündeme geldiğinde seni bilgilendireceğiz.

- SPOR TOPLULUKLARI:

Katılım sağla! adidas Runtastic uygulamaları ile yerel spor etkinliklerine ve meydan okumalara katıl, ödüller kazan. adidas Running by Runtastic ve adidas Training by Runtastic ile fitness topluluğun ile aynı platformda buluş.

- SEVİYE 1 BONUS:

Hiç beklemediğin anda yeni ödüller. Seviyen ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek bonus alırsın. Sürprizleri kim sevmez?

Seviye 2 (500 - 1.499 PUAN)

- ÜYELERE ÖZEL ÜRÜNLER:

Yalnızca üyelere özel spor ayakkabı, giyim ürünleri ve daha fazlasını satın almak için özel erişim. Seçili spor ayakkabı tasarımlarımız için oy kullan ve birinci gelen tasarımı satın alma hakkı kazan. adiClub seviyen yükseldikçe özel içeriklere erişimin de artar.

- ÖZEL FIRSATLAR:

En iyi fırsatlarımıza ve promosyonlarımıza özel erişim hakkı ile adidas ürünlerinde büyük indirimin tadını çıkar. Seviyen ne kadar yüksek olursa önerilen fırsatlar da o kadar iyi olur.

- ADIDAS RUNNING VE TRAINING PREMIUM:

Kişisel antrenman uygulamaları, sana özel antrenmanlar ve daha fazlasına 3 ay boyunca ücretsiz erişim hakkı ile performansını artır. Hedeflerine koşmak için ihtiyacın olan tüm motivasyon burada.

- DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ:

Gelen kutundaki sürpriz hediyemiz ile bu özel günü senin için daha da özel kılıyoruz. Profiline doğum gününü ekle, parti yapman için sana yeni bir sebep daha sunalım.

- SEVİYE 2 BONUS:

Hiç beklemediğin anda yeni ödüller. Seviyen ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek bonus alırsın. Sürprizleri kim sevmez?

Seviye 3 (1.500 - 4.999 PUAN)

- ÜRÜNLERE ERKEN ERİŞİM:

Yeni satışa sunulacak adidas ürünlerini herkesten önce satın alma ayrıcalığı. Neden bekleyesin ki?

- ÜCRETSİZ KARGO

Uygulamadan yapılan tüm alışverişlerini ücretsiz kargo ayrıcalığı ile yapma hakkı kazan.

- ÖNCELİKLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ:

Artık beklemek yok. adidas uygulamasında özel destek hattı ve öncelikli sohbet yardımı ile öne geç, zaman kazan. Oyuna hemen geri dönebilmen için hızlı, etkili ve kolay çözüm.

- SEVİYE 3 BONUS:

Hiç beklemediğin anda yeni ödüller. Seviyen ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek bonus alırsın. Sürprizleri kim sevmez?

Seviye 4 (5.000+ PUAN)

- ÖZEL ETKİNLİKLER:

En özel adidas spor etkinliklerine, partilere ve daha fazlasına davetiye ve biletler. Konserler, en kritik maçlar ve adidas sporcuları ile buluşma etkinliklerinde, gerçek bir VIP olduğunu hisset.

- ÖNCELİKLİ ERİŞİM:

Sınırlı sayıda üretilen, en özel adidas ayakkabı ve giyim ürünlerini satın alma şansını artır. En yeni lansmanlara katılman için yeni ürünler çıktığında seni bilgilendireceğiz. Şans senden yana. Sınırlı sayıda üretilen ürünler için takvime göz at.

- ADIDAS RUNNING VE TRAINING PREMIUM:

Kişisel antrenman uygulamaları, sana özel antrenmanlar ve daha fazlasına 12 ay boyunca ücretsiz erişim hakkı ile performansını artır. Hedeflerine koşmak için ihtiyacın olan tüm motivasyon burada.

- SEVİYE 4 BONUS:

Hiç beklemediğin anda yeni ödüller. Sürprizlerimize bayılacaksın. Zirvede olmak her zaman iyidir.

Ödüllerin tam listesini görmek için lütfen buraya tıkla.

[top]

 

adiClub'a nasıl üye olurum?

Kaydolmak ücretsizdir. Sadece adidas uygulamasını indirip kaydolman ve adiClub profilini tamamlaman yeterli. Ayrıca adidas.com.tr üzerinden, Türkiye'deki tüm adidas mağazalarından ya da adidas Running by Runtastic ve adidas Training by Runtastic olmak üzere her iki adidas Runtastic uygulaması üzerinden de kaydolabilirsin.

Uygulamayı indirmeden de kaydolabilirsin, ancak içeriğe tam olarak ulaşabilmek için uygulama üzerinden kullanımı öneririz. Uygulama olmadığında mağazada alışveriş yaptığında puan ekleme imkanın olmaz ve bazı ödüllere erişimin kısıtlanır.

adiClub ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsin tıkla.

adiClub Hüküm ve Koşulları için lütfen buraya tıkla.

[top]

 

 

adiClub'a neden kaydolmalıyım?

adiClub'a kaydolduğunda adidas dünyasının özel tekliflerine ve en iyilerine ulaşabilirsin. Puan kazanıp seviye atlayarak Özel Lansmanlara Erişim, Ürünlere Erken Erişim, Üyelere Özel Ayrıcalıklar, Özel Etkinlikler, Rustastic Premium ve birbirinden güzel daha birçok ödüle ulaşabilirsin. Hem de kaydolmak son derece kolay ve ücretsiz.

adiClub ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsin tıkla.

adiClub Hüküm ve Koşulları için lütfen buraya tıkla.

[top]

adiClub'da nasıl puan kazanırım?

adiClub'a kaydolarak, profilini tamamlayarak, ürün satın alarak, yorum bırakarak,  adidas Runners etkinliklerine katılarak ve adidas Running by Runtastic ve adidas Training by Runtastic gibi adidas Runtastic uygulamalarında aktiviteleri tamamlayarak puan kazanabilirsin.Yakında puan kazanmanın yeni yolları da eklenecek.

Üyelerin adidas uygulaması ya da adidas.com.tr dahilinde puan toplaması için oturum açmış olması gerekir. Mağazada alışveriş yapan üyelerin ödeme sırasında adidas uygulamasındaki adiClub kartını göstermesi ya da e-posta adresini veya adiClub Kimliğini bildirmesi gerekir.

adidas.com.tr'den veya adidas uygulamasından yapılan alışverişler karşılığında kazanılan puanlar, sipariş onaylandıktan ve gönderildikten sonra (bu genelde 24 saat kadar sürebilir) hesabına yüklenir. Bazı durumlarda, puanlarının hesabına ulaşması bir hafta kadar sürebilir. Mağazadan yapılan alışverişler karşılığında kazanılan puanlar, satın alma işleminden sonraki 24 saat içinde hesabına yüklenir.

Satın alma işleminden bir hafta sonra puanların yüklenmemiş olursa lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geç. Eksik puanlar adidas mağazalarından yüklenemez.

adidas Running by Runtastic uygulamasından koşularını takip ederken, puanını hesaplayıp ödül verebilmemiz için koştuğun mesafenin GPS ile takip edildiğinden emin ol. Örneğin manuel veri girişleri ve düzeltilmiş etkinlikler izlenemez ve bu nedenle puan almaz.

adidas Training by Runtastic uygulamasındaki etkinlikler, mesafe yerine süreye göre takip edilir. Manuel veri girişleri ve düzeltilmiş etkinlikler bu uygulamada da puan almaz. 

Lütfen şu bilgileri unutma:

- Yalnızca Türkiye'deki katılımcı adidas mağazalarından yapılan alışverişler için puan kazanabilirsin.

- Eksik puanlar adidas mağazalarından yüklenemez.

- İade edilen ürünler için kazanılan puanlar silinir. Siparişinin kazandırdığı puanlar sayesinde seviye atlamışsan iadeden önceki seviyene geri düşebilirsin.

- Geçmişte satın aldığın ürünler için puan alamazsın. Yalnızca adiClub üyesi olduğun tarihten itibaren puan toplamaya başlayabilirsin.

- Seviye yükselişinin gerçekleşmesi 24 saat kadar sürebilir.

- Kazandığın puanlar biriktikçe özel fırsatların ve promosyonların kilidini açabilirsin.

- Puanların zaman aşımına uğraması veya silinmesi, adiClub'da seviye düşmene sebep olabilir.

[top]

adiClub seviyemi nasıl kontrol edebilirim?

Güncel puan bakiyeni ve üyelik seviyeni adidas uygulamasından ya da adidas.com.tr'den giriş yapıp "Hesabım" sayfasını kontrol ederek öğrenebilirsin. Artık her iki adidas Runtastic uygulamasından da adiClub profilini kontrol edebilirsin.

[top]

 

adiClub puanlarım ve/veya üyelik seviyem zaman aşımına uğrar mı?

Tüm puanlar, kazandığın tarihten 12 ay sonra, ay sonlarında zaman aşımına uğrar. Ama merak etme! Puanların zaman aşımına uğramadan iki ay önce sana bir hatırlatma göndereceğiz.

Tüm detaylar burada.

Üyelik seviyeleri de zaman aşımına uğrayabilir. Üyelik avantajlarını devam ettirmek için, seviyeni yeniden yükseltmeye yetecek kadar puan kazandığından emin ol. Profilini tamamlayarak, alışveriş yaparak ve yorum yazarak puan kazanabilirsin.

[top]

adiClub hangi adidas mağazalarında geçerli?

Türkiye'de geçerli olduğu adidas mağazaları:

MAĞAZA
 
ADRES
 
ŞEHİR
 
ÜLKE
 
adidas (Beyoglu Performance)

 
İstiklal Cad. No:59 Beyoğlu

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Şisli)

 
Cevahir AVM, 19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No: 22 B Blok N:193/A 194-195-196 Şişli

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Capacity)

 
Capacity AVM Ataköy 1. Kısım Mahallesi Fişekhane Caddesi No:7 1B49 No'lu Bağımsız Bölüm Bakırköy

 
İSTANBUL

 
Türkiye


 
adidas (Bayrampaşa Forum)

 
Forum Istanbul AVM Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi FF Blok 51-52 34050 Bayrampaşa

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Marmara Forum)

 
Marmara Forum AVM Osmaniye Mah. Çeşme Koşu Yolu Bul. No : 3/10-132 Bakırköy

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Mall of Istanbul)

 
Mall of İstanbul AVM Ziyagökalp Mh. Süleyman Demirel Blv Bağımsız Bölüm No 327 34306

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Zorlu)

 
Zorlu AVM Koru sok. No:2 Bağımsız Bölüm No:av B2 055 34340 Beşiktaş

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Akasya)

 
Akasya AVM Mağaza No: 540-541 Çeçen Sk Acıbadem

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Özdilek)

 
Özdilek AVM Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Dedekorkut Sokak No: 181 Şişli

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (İstinyePark)

 
İstinye Park AVM Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. ABC Yolu No:L228-229 İstinye

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
Adidas (Vadiistanbul)

 
Vadiistanbul AVM Ayazağa Mahallesi Cendere Cd. 109/C 2. Kat 1-02064, 1-02065, 34396 Sarıyer

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
Adidas (Emaar)

 
Emaar AVM Ünalan Mahallesi Libadiye Cd No:88 B5-S-139 34700 Üsküdar

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Teşvikiye)

 
Harbiye Mahallesi Tesvikiye Cd No:17

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Metropol)

 
Metropol İstanbul AVM Atatürk Mh Ertuğrul Gazi Cd

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Merter) Outlet

 
Gen. Ali Rıza Gürcan Cad. Metropol İş Merkezi No:31/2 Merter

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Kartal) Outlet

 
Topselvi Mah. Turgutpaşa Cad. No:81 Kartal

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Söke) Outlet

 
Akçakonak Köyü OPET Tesisleri Küme Evleri NO:3/H Yenidoğan Söke

 
AYDIN

 
Türkiye

 
adidas (Levent) Outlet

 
Huzur Mah. Fatih Cad. No:11/13 4.Levent

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Balgat) Outlet

 
Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atıf Kansu Cad.Ata Plaza B blok 100/Ş Balgat Çankaya

 
ANKARA

 
Türkiye

 
adidas (Viaport) Outlet

 
Viaport AVM Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No.:19 /2- 106 Nolu Bağımsız Bölüm Kurtköy Pendik

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (212 Istanbul) Outlet

 
212 AVM Mahmutbey Merkez Mah.Taşocağı Cad. No:5 No:1K146-147 Bağcılar 34217

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Starcity) Outlet

 
Starcity AVM Köyaltı Mevkii Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Kavak Sok. No:2 B.B No:1-25 Yenibosna

 
İSTANBUL


 
Türkiye


 
adidas (Afyon) Outlet

 
İkbal Afium AVM Dörtyol Mah. Turgut Özal Bulv. Ön Cephe 2.Blk. No:3

 
AFYON

 
Türkiye

 
adidas (Izmit) Outlet

 
Outlet Center Sefa Sirmen Bulvarı Eski Gölcük Yolu Üzeri No: B 210 41040

 
İZMİT

 
Türkiye

 
adidas (Nata-Vega) Outlet

 
Nata Vega AVM Akşemsettin mah. Doğukent cad. No:213 1.Kat 134 Mamak

 
ANKARA

 
Türkiye

 
adidas (Novada) Outlet

 
Novada AVM Atatürk Mah G-002 Nolu Mağaza Söke

 
AYDIN

 
Türkiye

 
adidas (Gimart)

 
Macun Mahallesi 171 Sokak No.2 Zemin Kat E Blok Mağaza No:36 Yenimahalle

 
ANKARA

 
Türkiye

 
adidas (Venezia)

 
Venezia AVM Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı 1BK03-04, 2BK37 Gaziosmanpaşa

 
İSTANBUL

 
Türkiye
 
adidas (Forum Ankara) Outlet

 
Forum Ankara AVM Yozgat Yolu Bulvarı N:99 G Blok 37 Ovacık Etlik

 
ANKARA

 
Türkiye
 
adidas (Optimum) Outlet

 
Optimum AVM Beyazevler Mah. ZK-047 Nolu Mağaza Gaziemir

 
İZMİR

 
Türkiye

 
adidas (Westpark İzmir) Outlet

 
Westpark AVM Refik Şevket İnce Mah.2148/9 Sokak No1. Bayraklı


 
İZMİR


 
Türkiye


 
adidas (Olivium) Outlet

 
Olivium AVM Muammer Aksoy Cad. No:30 Olivium Center Store No:92-93 Zeytinburnu

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Tuzla Marina New) Outlet

 
Tuzla Marina AVM Cami Mah. Balıkcılar Sok. No:20 ZK165, ZK166, ZK178 ve ZK179 Tuzla


 
İSTANBUL


 
Türkiye


 
adidas (Ankara Optimum) Outlet

 
Ankara Optimum AVM Etiler Mah. Ayaş Ankara Yolu Bulvarı No:93 No: 1K-27B Etimesgut


 
ANKARA


 
Türkiye


 
adidas (İzmir Selway) Outlet

 
Selway AVM Çetin Emeç Mah. Moda Sokak B Blok, Dış Kapı Z/l/7, İç Kapı Z/04 Balçova

 
İZMİR

 
Türkiye

 
adidas (Akyaka) Outlet

 
Akyaka Park AVM Saray Mah Dr Adnan Buyukdeniz Cad No:7/257

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Armonipark) Outlet

 
Armonipark AVM Tevfik Bey Mahallesi Halkalı Cd No:130 34295 Küçükçekmece

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas (Deepo) Outlet

 
Deepo AVM Altınova Sinan Mah. Serik cad. No:309 Kepez

 
ANTALYA

 
Türkiye

 
adidas İsfanbul Outlet

 
İsfanbul AVM Yesilpinar Mah Sehit Metin Kaya Sok No:11

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 
adidas Temp Sales (Çorlu) Outlet

 
Avantaj Outlet Center Velimeşe OSB Mahallesi no:12 Ergene Çerkezköy-Çorlu Yolu 59930

 
TEKİRDAĞ


 
Türkiye


 
adidas İstanbul Optimum

 
Optimum İstanbul AVM Yeni Sahra Mahallesi 34746 Ataşehir

 
İSTANBUL

 
Türkiye

 

[top]

Tekrar eski adiClub seviyeme ulaşmak için ne yapmalıyım?

Yeniden o seviyeye ulaşmak için, gerekli puanları toplamalısın. İhtiyacın olan puan sayısı mevcut seviyene göre değişir.

Yeniden hak kazanım süresi yeni bir seviyeye geçtiğin gün başlar ve 12 ay sonra, her zaman ay sonunda biter.

Son seviye geçişinden sonra kazandığın her puan, seviyen için geçerli yeterlilik puanı olarak birikecek. Seviye eşikleri aşağıdaki gibidir:

Seviye 1 için gerekli puan: 0 puan

Seviye 2 için gerekli puan: 500 puan

Seviye 3 için gerekli puan: 1.500 puan

Seviye 4 için gerekli puan: 5.000 puan

[top]

Infinite Play'e nasıl katılabilirim?

Infinite Play şu anda sadece İngiltere'deki adiClub üyelerine açıktır. Katılmak için www.adidas.co.uk/adidasapp adresinden uygulamayı indirilebilirsin. Uygulamanın içinden sağ alt köşedeki simgeye basarak, kolayca adiClub'a giriş yapabilir ve üye olabilirsin.

[top]

Infinite Play nedir ve neden katılmalıyım?

Infinite Play'i, giderek artan giysi ve ayakkabı atıkları problemine karşı sorumluluk almak için başlattık. Okyanuslardaki plastik kirliliğini önlemek ve atıkları azaltmak istiyoruz.

Ürünlerini doğru değerlendirerek sen de değişim yaratabilirsin. Tamir ederek, tekrar kullanarak veya geri dönüşüm sağlayarak çevredeki atığı yok edebilirsin. Ne kadar eskimiş olursa olsun, her ürünü toplarız, ayrıştırırız temizleyip tamir ederiz ve yeni bir yaşam veririz. Hem puan kazanırsın hem de beraber atık oluşmasını engelleriz.

[top]

adiClub'dan nasıl ayrılabilirim?

adidas hesabını silerek adiClub'dan ayrılabilirsin. Bu değişiklik tüm alanlardaki adidas profilini etkiler.

[top]

adidas Runtastic Premium nedir?

adidas Runtastic Premium ile adidas Running by Runtastic ve adidas Training by Runtastic gibi adidas Runtastic uygulamalarındaki tüm antrenman planlarına erişim sağlayabilirsin. Bu ücretli bir üyelik uygulamasıdır, fakat üst seviyelerde bir adiClub üyesiysen ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsin.

Özelliklerin bir kısmı:

- seviyeye göre antrenman planları

- özel hedeflere yönelik antrenmanlar

- belirli bölgeleri hedefleyen özel antrenmanlar

- ileri seviye istatistikler ve kişisel rekorlar

- otomatik duraklama özelliği

[top]

adidas Running by Runtastic uygulamasında nasıl adiClub puanı kazanabilirim?

adidas Running by Runtastic uygulaması

Bu uygulamada mesafesini ölçtüğün her koşu için puan kazanabilirsin.

Koşunu takip ederken, yalnızca GPS ile izlenebilen etkinliklere puan verileceğini lütfen unutma. Manuel girişlerde ve değiştirilen aktivitelerde puan kazanamazsın (örneğin koşu bandı koşularına puan veremiyoruz).

Ayrıca adidas Runners etkinliklerine katılarak ya da uygulama üzerinden giriş yaparak da puan kazanabilirsin.

Uygulama üzerinden yeni bir hesap açtığında sana puan vererek işe başlayacağız.

[top]

adidas Training by Runtastic uygulamasında nasıl adiClub puanı kazanabilirim?

adidas Training by Runtastic uygulaması

Bu uygulamada süresini ölçtüğün her antrenmanın için puan kazanabilirsin. Günlük en fazla 100 puan kazanabilirsin.

Manuel girişlerde ve değiştirilen aktivitelerde puan kazanamazsın.

Uygulama üzerinden yeni bir hesap açtığında sana puan vererek işe başlayacağız.

[top]

adiClub Give Back Programı nedir?

Give Back Programı, adidas adiClub uygulamasının ana sayfasında yer alan ve üyelere yerel ölçekte gerçek anlamda topluma katkı sağlayan sosyal amaçlara dahil olma şansı tanıyan bir rozettir.

Give Back Programından kimler yararlanıyor?

Give Back Programı'nın ilk kısmından gelen tüm müşteri desteği Amerikan Futbol Vakfı'na bağışlanacaktır.

Nasıl işliyor?

Give Back'in ilk kısmında, her desteğini belirten müşteri için adidas 1$ bağışlayacak (50.000$'a kadar). Kısacası müşteriler tıklar, adidas bağış yapar.

Neden Amerikan Futbol Vakfı'nı seçtik?

adidas, 10 seneyi aşkın bir süredir, Amerikan Futbol Vakfı'nın yardıma muhtaç toplumlardaki çocukların kaliteli futbol programlarına erişimini ve oyunu güvenli bir yerde oynamalarını sağlayan çalışmalarını destekliyor. adidas'ta spor aracılığıyla hayatları değiştirme gücümüze inanıyoruz. Amerikan Futbol Vakfı, temel inancımızı paylaştığı ve 400'den fazla yerde olağanüstü çalışmalar yaptığı için Give Back Programı için çok uygun bir seçim.

Bu kampanya ne kadar sürecek?

Amerikan Futbol Vakfı’nı destekleyen Give Back Programı, 50.000$ hedefimize ulaşana kadar devam edecek.

Bundan sonraki kurum hangisi olacak?

Amerikan Futbol Vakfı'na bağışlanacak 50.000$ hedefimize ulaştıktan sonra, programdan faydalanacak bir sonraki kurum adiClub üzerinden duyurulacaktır.

[top]

adidas iş ortaklarından da adiClub puanı kazanabilir miyim?

adiClub üyeleri şu anda yalnızca adidas'ın kendi ürünleri ve hizmetleri üzerinden puan kazanabilir.

[top]

Geçmişte aldığım ürünler için adiClub puanı alabilir miyim?

Ne yazık ki hayır. Yalnızca adiClub üyesi olduğun tarihten itibaren puan toplamaya başlayabilirsin.

[top]

Ücretsiz kargoya nasıl hak kazanabilirim?

Tüm adiClub üyelerine Yurtiçi Kargo üzerinden ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Hemen katıl! Üye olmayanlar için 150 TL altındaki siparişler için 7,90 TL kargo ücreti uygulanır. Siparişler, hava durumu ve tatiller izin verdiği ölçüde, genellikle 4-6 iş günü içinde gönderilir.

[top]

Neden hesabımda iki farklı puan bakiyesi var?

Bakiyelerden biri, adiClub'da seviye atlamana yardımcı olan üyelik puanlarıdır. adiClub Cüzdan puan ise, yeni sunulan avantajlarda harcayabileceğin puanları gösterir. Bu bakiyelerde, ne kadar kazandığına veya harcadığına bağlı olarak farklı puanlar olabilir. 

[top]

Puan bakiyemi nerede bulabilirim?

Puan ve seviyelerin hakkında genel bilgi almak için lütfen kişisel adiClub hesabına giriş yap.

[top]

Puanlarımı nasıl harcayabilirim?

adidas uygulamasını kullanarak adiClub Cüzdan puanlarını farklı şekillerde kullanabilirsin: Onları indirim kuponu için harcayabilir, ürün satın alabilir, iyi bir amaca katkıda bulunabilir, en iyi deneyimlere yatırabilir veya dilediğin iş ortağı fırsatlarına ayırabilirsin. Ödül başına harcaman gereken puan miktarı, adidas uygulamasında gösterilir. Daha fazlası için takipte kal.

[top]

Mevcut puanlarımı harcayabilir miyim?

Evet, tabii ki. Puan geçmişin hesabında kalacak ve puanlarını harcamak senin seçimin. Hesap başına üst limit 100.000 puandır. 

[top]

Eğer çok fazla puan harcarsam, seviye düşer miyim?

Hayır. adiClub Cüzdan puanlarını harcamak seviyeni etkilemez; yalnızca kullanılabilir puan miktarını harcayabilirsin.

[top] 

adiClub Cüzdan puanlarım zaman aşımına uğrar mı?

En sadık üyelerimizi ödüllendirmek için, düzenli olarak puan kazananlara sunulan farklı adiClub avantajları olacak. adiClub Cüzdan puanların süresi, dönemsel ve takvime bağlı olarak dolar; bu da adiClub Cüzdan puanlar kazandıran son satın alma işleminden veya etkinlikten 12 ay sonrasına denk gelir. Tüm güzel şeyler bir gün biter; bu nedenle adiClub Cüzdan puanların ayın sonuna doğru otomatik olarak düşene kadar, maksimum 36 ay boyunca saklanabilir.
Örneğin, 1 Ocak 2022 ve 10 Ocak 2022'de adiClub Cüzdan puanlar kazandıysan, harcaman gereken tüm puanlar Ocak 2023'ün sonuna kadar kaydedilir. Ancak, 21 Haziran 2022'de bir alışveriş yaptığında ve bir miktar daha adiClub Cüzdan puan kazandığında, harcaman gereken tüm puanlar, o satın alma işleminden sonraki 12 ay boyunca, yani Haziran 2023 sonuna kadar kullanılabilir olacaktır. Ocak 2022'de kazanılan adiClub Cüzdan puanlar, hangi şartta olursa olsun Ocak 2025 sonundan daha geç bir tarihte kullanılamaz.

[top]

Puanları adidas.com.tr adresinde kullanabilir miyim?

Evet. Şu anda adiClub Cüzdan puanlarını, adidas.com adresinde yalnızca indirim kuponları için harcayabilirsin. adidas.com.tr’de sürekli yeni fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. O zamana kadar adidas uygulamasını indir ve adiClub'ın en iyilerine ulaş.

[top]

Puanlarımla mağazadan ürün satın alabilir miyim?

Hayır. Puanlarını yalnızca adidas uygulamasındaki ürünler için harcayabilirsin.

[top]

Puanlarımla satın alabildiğim ürünleri neden bulamıyorum?

Lütfen adidas uygulamasını kullandığından emin ol ve adiClub Cüzdan puanlarıyla alınabilecek ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu unutma. Hiçbir şeyi kaçırmamak için, adidas uygulamasındaki duyuruları takip et. 

[top]

Puanlarımla aldığım bir ürünü iade edebilir miyim?

Puanlarla alınan tüm ürünlerin iade süresi, teslimattan itibaren 14 gündür. Ürün/ürünler bize ulaştıktan sonra, harcadığın puanlar 14 gün içinde hesabına geri gönderilir. Ürünü iade etsen bile, puanlarınla aynı ürünü ikinci kez alamayacağını hatırlatmak isteriz.

[top]      

 

 adiClub Cüzdan puanlarımı kullanarak bir indirim kuponu aldım, nasıl kullanabilirim?

İndirim kuponunu genellikle adidas uygulamasında, adidas.com sitesinde ve mağazalarımızda kullanabilirsin. Lütfen kuponunla ilgili hüküm ve koşulları oku.

[top]

adiClub Cüzdan puanlarımı kullanarak bir indirim kuponu aldım, ne kadar süre geçerli olacak?

Kuponlar genellikle 60 gün süresince geçerlidir. Lütfen kuponunla ilgili hüküm ve koşulları oku.

[top]

adiClub Cüzdan puanlarımla aldığım bir indirim kuponunu iade edebilir miyim?

Ne yazık ki hayır. Ancak indirim kuponunu aldığın tarihten itibaren 60 gün içinde kullanabilirsin. Çeşitli avantajlardan faydalanma şansını kaçırmamak için buradan bültenimize abone olabilirsin.

[top]

adiClub Cüzdan puanlarımı seçtiğim iyi bir amaç doğrultusunda değerlendirdikten sonra, bağışımla ilgili bir belge alacak mıyım?

Hayır. Ne yazık ki puanla yapılan bağışlar için vergi indirimi uygulanamaz.

[top]

İyi bir amaç doğrultusunda yaptığım bağışlar için geçmişimi görebilir miyim?

Evet. Puan hesaplarındaki tüm hareketleri görmek için lütfen adiClub profiline git ve ÜYELİK GEÇMİŞİ'ne tıkla.

[top]

İyi bir amaç doğrultusunda bağış için abone olabilir miyim?

Hayır, henüz değil. Ancak, dilediğin sıklıkta, kendi seçtiğin amaçlar doğrultusunda katkıda bulunabilirsin.

[top]

İyi bir amaç doğrultusunda yaptığım bağışı geri çekmek istersem puanlarımı geri alabilir miyim?

Hayır, bu mümkün değil.

[top]

adiClub Cüzdan puanımla almak istediğim iş ortağı kuponu stokta yok. Gelecek mi?

Geri gelebilir. Lütfen düzenli olarak kontrol et. 

[top]

İş ortağı kuponum çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

Satın alma işleminden hemen sonra doğrudan ya da adiClub profilindeki kupon bölümü altında veya e-posta yoluyla bir iş ortağı kupon kodu almazsan lütfen adidas Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geç. Kupon kodun varsa ve partnerimizin web sitesinde çalışmıyorsa, lütfen iş ortağımızın Müşteri Hizmetleri ile iletişime geç. 

[top]

İş ortağı kuponunu iade ederek puanlarımı geri alabilir miyim?

Hayır, ortaklık kuponunu iade ederek puanlarını geri alamazsın.

[top]

Aldığım iş ortaklığı kuponumu başka bir adiClub hesabına aktarabilir miyim?

Hayır. Ne yazık ki kupon ya da puan transferi yapılamaz.

[top]