alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / Temmuz 2019

HEY WORLD!

adidas by Stella McCartney, Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu, çevre bilinci yüksek tenis giyim ürünleri ile sürdürülebilir inovasyonda en güncel teknolojiyi ortaya koyuyor. Her birimiz doğanın kuvvetleriyiz ve gezegeni olumlu değişime götürecek güce sahibiz. "Hey World!” , bilinçlenme, birleşme ve harekete geçme sloganımız.

ASMC-Stella-FW19-visual-1
DEĞİŞİM YARATAN SPORCULAR 

Garbiñe Muguruza, Caroline Wozniacki, Dominic Thiem, Alexander Zverev, Angelique Kerber ve Stefanos Tsitsipas, dünyada olumlu değişime ilham veriyor! Hikayelerini hemen keşfet.

ASMC-Stella-FW19-visual-2

ANGELIQUE KERBER

Wimbledon hakkında en sevdiğin üç şey:

  • Çimde oynamak
  • En prestijli tenis turnuvasında oynamak
  • Beyazlar içinde oynamak


Sürdürülebilirlik, bu günlerde en önemli konulardan biri. Kıyafetin sürdürülebilir malzemelerle üretildi, bu nitelikleri kortta üzerinde taşımak nasıl bir his?

Gerek kortta gerek kort dışında, gelecek nesil için bir ilham kaynağı olmak benim için önemli. Wimbledon'da adidas by Stella McCartney'nin en sürdürülebilir koleksiyonunu giymek, benim olumlu değişimi desteklediğimi gösterir.


ASMC-Stella-FW19-visual-3


CAROLINE WOZNIACKI

Kariyerin boyunca birçok zorlukla mücadele ettin ve böyle zorlukların üstesinden gelmek belirli bir bakış açısı gerektirir; bize biraz bundan bahseder misin?

Bence bu, her gün, yapabileceğimin en iyisini ortaya koymakla ilgili. Aklımda bir hedef var, başarmak ve ona ulaşmak istediğimi biliyorum. Antrenmanlarımda her gün ona odaklanıyorum ve çabamın hayallerime ulaşmak için yeteri kadar iyi olmasını diliyorum.


Wimbledon'da geçirdiğin zamanı en çok nasıl hatırlıyorsun?

Wimbledon'ı seviyorum. Tamamen beyaz giyinme geleneğini seviyorum. Kısaca turnuvanın tarihini. Bence muhteşem bir etkinlik.


En sevdiğin mesajlaşma gurubunun adı ne?

Açıkçası mesajlaşma gruplarına pek katılmıyorum.


ASMC-Stella-FW19-visual-4

Garbiñe Muguruza

Wimbledon'u neden sevdiğine dair 3 sebep:

  • Gelenek
  • Zarafet
  • Sessizlik
 

4 büyük uygulama (Twitter, IG, FB, YT) dışında en sevdiğin uygulamalar neler?

Pinterest'i seviyorum. Çünkü güzel fotoğraflara, iç mekan tasarımlarına, modaya göz atmayı seviyorum. Hatta bazı spor fotoğraflarını, her şeyi bulabiliyorum.


Stella McCartney uzun bir süredir sürdürülebilir modada başı çekiyor, en yeni sürdürülebilir performans giyim parçalarını temsil etmek nasıl bir his?

Şahane bir his! Stella'nın koleksiyonunu giymek bana her zaman heyecan veriyor. Süper rahat ve süper şık bir koleksiyon, en önemlisi de en yüksek seviyede performans sergilememe olanak tanırken dünya üzerindeki etkiyi minimuma indirmesi. Üstelik oynarken kendimi güzel ve iyi hissediyorum.


ASMC-Stella-FW19-visual-5

DOMINIC THIEM

Turnuvadaki diğer oyuncular ile arkadaşlığını nasıl tanımlarsın?

Neredeyse tüm oyuncularla iyi anlaşıyorum. Tenis güzel bir spor çünkü hiçbir fiziksel temasa girmiyorsun, rakibinin fiziksel bir acı çekmesine sebep olmuyorsun, bu sebeple güzel arkadaşlıkları beraberinde getirdiğini düşünüyorum.


Wimbledon hakkında en iyi üç şey:

  • Her şeyden önce gelenek
  • Çilekler
  • Londra
 

Stella McCartney'nin tasarladığı performans spor giyim parçalarını giyen ilk erkek tenis oyuncularından biri olmak nasıl bir duygu?

Kadınlar için tasarlanan tüm diğer koleksiyonları biliyordum ve bir erkek koleksiyonun çıkacağını duyunca şaşırdım ve heyecan duydum. adidas ve Stella McCartney bu tenis koleksiyonuyla oyunu değiştiriyor; hem erkekler için bir ilk hem de bugüne kadarki en sürdürülebilir koleksiyon. Bu koleksiyonu üzerimde taşımaktan gurur duyuyorum.


ASMC-Stella-FW19-visual-6

ALEXANDER ZVEREV

Turnuvadaki diğer oyuncularla arandaki arkadaşlığı açıklar mısın? Onsuz yapamayacağın arkadaşın kim?

En yakın arkadaşım tabii ki Marcello, her şeyi birlikte yaptığımızı çok sayıda insan biliyor. Ve erkek kardeşim; o benim en yakın arkadaşlarımdan biri. Hep birlikte çok şey yapıyoruz; her çeşit eğlence aktivitesinde ve saçma şeylerde birlikteyiz. Bu insanlarla turnuvada olmak muhteşem.


Turnuvanın birçok emektarı seni geleceğin bir numarası olarak adlandırdı, kariyerinde böylesine büyük beklentileri bu kadar erken taşımak nasıl hissettiriyor?

Tabii ki harika, ancak sonuçta çok iyi oynayan ve kendini çok geliştiren birçok genç erkek oyuncu var, herkes gelişiyor. Şu anda dünyada üçüncü sıradayım ve önümde hala iki kişi var. Sıkı çalışmak ve belki bir gün oraya ulaşmak için hala kendimi geliştirmek zorunda olduğumu biliyorum.


Wimbledon'la ilgili en sevdiğin şey ne?

Aslında çok şey var. Wimbledon'ın en eski turnuvamız olduğu apaçık ortada. Old England Club çok özel, çim kort çok özel. Herkesin bembeyaz olması kortta çok güzel görünüyor. Herkesin yıl boyunca dört gözle beklediği özel bir etkinlik. Ve eğer Wimbledon'da oynuyorsan bir tenis oyuncusu olmayı başardın demektir.


ASMC-Stella-FW19-visual-7

STEFANOS TSITSIPAS

Sürdürülebilirlik günlük yaşamında nasıl bir rol oynuyor?

Bir sporcu olarak çevrenin günlük yaşamımda kesinlikle büyük bir rol oynadığını hissediyorum. Çevresel hasar, kayıtsız kalamayacağımız bir sorun; koleksiyonun ardındaki sürdürülebilirlik mesajını, biyo iplik ve geri dönüştürülmüş kumaş kullanımını bu yüzden çok seviyorum. adidas by Stella McCartney'nin çevreye duyarlı değerlerini %100 destekliyorum ve onun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.


Tenis serüvenini belgelediğin hoş bir vlog'un var. Kendi adidas reklamını yönetme imkanın olsaydı nasıl hissederdin?

adidas gibi büyük markalarla çalışma imkanına sahip olmak gerçekten çok iyi olurdu, gelecekte onlar için videolar yapmak isterim.

Training / Temmuz 2019