alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / Ekim 2019

Özgüvenini yükselt

Yumruk at, kendinin daha iyi bir versiyonuna ulaş. Boks, özellikle bir arkadaşla yapıldığında harika bir egzersizdir. Hem de birbirinize gerçekten vurmanıza gerek yoktur.

Alycia ve Chelsey ile tanış

Alycia, profesyonel bir boksör ve daha fazla kadının bu sporu yapması için çabalıyor. Chelsey ise profesyonel bir yoga eğitmeni ve boksta yeni. Chelsey, Alycia’nın desteğiyle boksun nasıl güç kazandırabileceğini öğreniyor. Özgüven ve zindelik konusunda birbirlerini yeni seviyelere taşıyorlar. Alycia ve Chelsey'nin doğru sporcu sütyeni ve tayt seçimi ile bunu nasıl başardıklarına göz at.

VİDEO: Alycia ve Chelsey'nin antrenmanını izle.

Boks herkes için harika; çünkü her an %100 odaklanmanı gerektiriyor.

BOKSÖR İLE SOHBET


NEDEN BOKS?

Boks yapmak bana güven veriyor ve iyi bir antrenmandan sonra başarılı olduğumu hissettiriyor. Her raundun başından sonuna odağımı koruyarak zihinsel açıdan daha güçlü hissediyorum.

KENDİ STİLİNİ ANTRENMANA NASIL YANSITIYORSUN?

Egzersiz yaparken eğlenmeye önem veriyorum ve böylece yaratıcılığımı boksa yansıtıyorum Kum torbasına birkaç sert yumruk atarak tüm vücut antremanına ulaşabilirim.

KENDİNİ NASIL MOTİVE EDİYORSUN?

Eski resimlere bakıyorum ve ne başarabileceğimi ve bir sporcu olarak nasıl gelişebileceğimi hayal ediyorum.

GİYDİĞİN ÜRÜNLERLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Sporcu sütyeni beni çok iyi destekledi. Hem tamamen kavradı hem de destek sağladı. Tayt vücudumu sararak vücut hatlarımı vurguluyordu, bu da bana ekstra özgüven kazandırdı.

training-fw19-sutyen-ve-tayt-hikaye-blog-sayfa-fotograf-manzara-1-eylulFOTOĞRAF: Alycia el bandajını nasıl sardığını paylaşıyor.

Boksun bana güven kazandırmasını seviyorum. –Alycia Baumgardner

YOGİ İLE SOHBET

İLK BOKS SEANSIN NASIL GEÇTİ?


Gerçekten çok hoşuma gitti; harika bir deneyimdi. Serileri hatırlamakta biraz zorlansam da bir kez tamamlayınca son derece güçlendirici oldu.

BOKS YOGA'YA NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Kuvvet ve form biz yogiler için çok önemli, çünkü hiper-mobil olma eğilimindeyiz, bu nedenle stabilite uzun vadede esas.

training-fw19-sporcu-sutyeni-ve-tayt-hikaye-sayfasi-fotograf-manzara-2-ekimFOTOĞRAF: Yogi yumruk atarken.

Training / Ekim 2019