alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / Ekim 2019

BARRE İLE TANIŞ

Stüdyoya adım at ve Barre antrenmanını bir partnerle dene.

Maya, annesinin bale stüdyosunda dans ederek yetişen profesyonel bir model. Onun Barre ve dans aşkının tohumları burada atıldı. Los Angeles adidas Runners kaptanı Mellie ile birlikte antrenman yapıyor. Antrenmanlarını stüdyoya taşıyan ikili, etkileşim içinde birbirlerinden bir şeyler öğreniyor. Yoğunluk değişse de onların konsantrasyon gücü hep yüksek.


training-fw19-sporcu-sutyeni-tayt-hikaye-blog-sayfa-video-kasim


MAYA

NEDEN BARRE?

“Barre kasları tonlamanın ve dengeli kalmanın harika bir yolu. Hem fiziksel hem de zihinsel anlamda etkili. Vücudunun her yerine odaklanmak, güçlenmek için esastır.


KENDİ STİLİNİ ANTRENMANA NASIL YANSITIYORSUN?

"Yoga ve Pilates de benzer antrenmanlar; her ikisi de güçlendiren ve kasları tonlayan, kontrollü, tüm vücut antrenmanları. Barre evde, tezgahta ya da sandalye olan herhangi bir yerde yapması çok kolay bir egzersiz türü.”


GİYDİĞİN ÜRÜNLERİ NASIL BULDUN?

"Sporcu sütyeni de tayt da tam uyum sağladı ve hafifti. Malzeme oldukça rahattı ve hareketlerimi kolaylaştırdı. Her ikisinin de stilini ve formunu sevdim."

Sporcu sütyeni daha önce denediğim çoğu benzer ürünün aksine beni çok iyi destekledi. Malzemeyi ve askıları sevdim. Vücuda uyumu mükemmel ve hareketi kolaylaştırıyor. -Maya

training-fw19-sporcu-sutyeni-tayt-hikaye-sayfasi-gorsel-arazi-1-kasim


Mellie

NEDEN ISINMALIYIZ?

“Isınmak kesinlikle çok önemli! Isınmazsan, sakatlığa davetiye çıkarırsın. Antrenman öncesi, dinamik esnemeler yapmayı seviyorum.”


BARRE KOŞU PERFORMANSINA NASIL KATKIDA BULUNUYOR?

“Koşuda kuvvet antrenmanlarının yüzde 100 şart olduğunu öğrendim. Güçlü bacaklar, karın, omuzlar ve hatta kollar olmadan koşmak zor.”


training-fw19-sporcu-sutyeni-tayt-hikaye-sayfasi-gorsel-arazi-2-kasim


VÜCUDUNA UYGUN ÜRÜNÜ BUL

Vücut şekline uyan bir sporcu sütyeni ve vücudunla birlikte hareket eden bir tayt mı arıyorsun?

training-fw19-sporcu-sutyeni-tayt-hikaye-sayfasi-gorsel-portre-kasim SPORCU SÜTYENLERİ
TAYTLAR

ALL ME SPORCU SÜTYENİ
Bu sporcu sütyeni hafif destek verir ve daha küçük kup bedenleri için mükemmeldir. Çıkarılabilir pedler ve çeşitli askı stilleri, özgürce ve rahatlıkla hareket edebileceğin anlamına gelir.

BELIEVE THIS TAYT
Bu tayt yumuşak ve rahattır; vücudunu sarar. Yüksek bel bandı ve vücut hatlarını vurgulayan şık kesimiyle kolaylıkla hareket etmeni sağlar.

Training / Ekim 2019