alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Yoga / Aralık 2019

Esnekliğini koru. Fit kal.

Seninle birlikte hareket etmeye hazır bir kombin seç.

Kış antrenmanlarında ne giydiğin, fark yaratır. 15 yaşından beri pratik yapan, deneyimli yoga öğretmeni Chelsey ile tanış. Rahat ve ultra esnek antrenman ürünleri onun vazgeçilmezi; böylece nefes alabiliyor, odağını koruyabiliyor ve özgürce hareket edebiliyor.


VİDEO: Chelsey'nin doğru sporcu sütyeni ve tayt seçimi ile antrenmanlarını nasıl kişiselleştirdiğine göz at.


CHELSEY

YOGADAN NE ÖĞRENDİN?

“Yoga bana her şeyin geçiciliğini ve nasıl yeni bir ana geçeceğimi öğretiyor. İçinde olduğum an sonsuza dek sürmeyecek. Bana bunu hatırlatan bir mantra: “Şimdi, bu böyle”


KIŞ AYLARINDA ANTRENMAN DÜZENİN DEĞİŞİYOR MU?

Kesinlikle! Daha soğuk iklimlerde veya mevsimlerde, vücudumun ısınması için daha fazla zaman gerekiyor.


ANTRENMAN YAPMAK İSTEMİYORSAN NE YAPIYORSUN?

“Koltuktan kalkıp spor salonuna gitmek, benim için çok zor. Bu yüzden kendime 'az da olsa her gün pratik yap' derim. Bu yaklaşım, kapıdan çıkmama yetiyor ve spor salonunda 4 saatlik bir antrenman yapmak zorunda olma baskısını üzerimden alıyor.


training-fw19-bras-and-tights-story-blog-page-image-landscape-1-dec

FOTOĞRAF: Güçlü odak.


KUVVET ANTRENMANI YOGA PRATİĞİNİ NASIL DESTEKLİYOR?

Kuvvet ve form biz yogiler için çok önemli, çünkü hiper-mobil olma eğilimindeyiz, bu nedenle stabilite uzun vadede esas. Seyahatlerimde yanımda her zaman direnç bandı taşırım.


GİYDİĞİN ÜRÜNLERİ NASIL BULDUN?

Şu ana kadar en sevdiğim yoga üstü bu oldu. Taytı da sevdim çünkü bel kısmından desteklendiğimi hissediyorum ama sıkmıyor.

training-fw19-bras-and-tights-story-blog-page-image-landscape-2-dec

FOTOĞRAF: Fonksiyonel kuvvet.


VÜCUDUNA UYGUN ÜRÜNÜ BUL

Vücut şekline uyan bir sporcu sütyeni ve vücudunla birlikte hareket eden bir tayt mı arıyorsun?

training-fw19-bras-and-tights-story-page-image-portrait-dec SPORCU SÜTYENLERİ
TAYTLAR

WARP KNIT KISA ÜST
Eforsuzca destek sunan, dikişsiz sporcu sütyeninin rahatlığını yaşa. Yüksek esneklik sunan kumaşlar hareket özgürlüğü ve şık bir siluet sunarken file paneller vücudun nefes alabilmesine olanak tanır.

WARP KNIT TAYT
Yüksek basınç uygulayarak vücudunu her açıdan destekleyen kumaşlarla özgürlüğü yaşa.

Yoga / Aralık 2019