alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / Mart 2020

HER AN HAZIR HİSSET

Serinletici malzemeler, teri vücuttan uzaklaştıran teknoloji ve sezgisel kesimlerden güç alan HEAT.RDY koleksiyonu ile tanış! Havı akımını sürdürerek özgürce hareket etmeni sağlamak üzere tasarlanan HEAT.RDY ile serinliğini, kuruluğunu ve konforunu koru, her an her şeye hazır hisset.

training-ss20-rdy_c1-app-lv1-sawyers-b-uygulama_hikaye_seri-o


SERİNLİK İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Vücudunun doğal serinleme sürecini hızlandıran malzemelerle tasarlanan giyim ürünleri, sana karşı değil seninle birlikte hareket eder. Teri vücuttan uzaklaştıran iplikler ve hareket özgürlüğü sağlayan dikişlerle geliştirilen HEAT.RDY tişört, senin tarafını tutuyor.

training-ss20-rdy_c1-app-lv1-dubois-c-uygulama_hikaye_seri-o


PERFORMANSINI KORUR

AQUA-X iplikler, serinlik hissi yaratır. Ter, vücuttan anında uzaklaştırılır. Uzun antrenmanlar boyunca rahat hissetmeni, kendine güvenini ve odağını koruman için gereken tüm özellikler bir arada. HEAT-RDY şort ve tayt ile her şeye hazır ol.

training-ss20-rdy_c1-app-lv1-nonaka-d-uygulama_hikaye_seri-o


ÖZEL TASARIM

HEAT.RDY, en zorlu koşullarda ileri seviye performans için üstün kaliteli yüzey ve yapıya sahip yenilikçi kumaşlar kullanır.

Training / Mart 2020