Boost Garantisi Kampanya Hüküm ve Koşulları

1. Kampanya 15 Temmuz (00:01) -31 Ağustos 2019 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Sadece www.adidas.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampaya sadece boost garantisi etiketli boost modellerinde geçerlidir.
2. 15 Temmuz 2019 ve 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında adidas.com.tr adresinden uygun olan herhangi bir Boost ürünü satın alın, 30 güne kadar test edin ve üründen memnun kalmazsanız kullanılmış durumuyla geri getirin. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edilen tüm ürünler işlem ücretinde geri ödenecektir. Promosyon süresinin bitiminden sonraki iadelerde kampanya teklifi uygulanmayacak, bu süreden sonra adidas’ın standart iade politikası uygulanacaktır.
3. Orijinal fatura veya sevk irsaliyesi, müşteri tarafından iade için sunulmalıdır.
4. Adidas Türkiye, yukarıda belirtilen Hüküm ve Koşulları herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya düzenleme hakkını saklı tutar.
5. Adidas Türkiye, yukarıda belirtilen Hüküm ve Koşulların hiçbirine uymayan herhangi bir müşteriye satış yapmaktan vazgeçme veya satışı reddetme, para iadesi yapma veya değiştirme hakkını saklı tutar.