alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

COLD.RDY

 
[10]

ADIDAS COLD.RDY İLE BU KIŞ SIKI ANTRENMAN YAP

adidas, yalıtımlı kışlık antrenman ürünlerinden oluşan eksiksiz bir seri ile soğuk havalarda sıcak kalmanı ve kendine güvenmeni sağlar. Üstün kaliteli COLD.RDY erkek ve kadın giyim ürünleri serimiz ayakkabı, çorap, tişört, forma, kapüşonlu üst, jogger pantolon, kazak, mont ve paltolar sunar. Her parça olağanüstü işçilik, dayanıklılık ve işlevsellikle üretilmiştir. İster koş, ister spor salonunda egzersiz yap, ister futbol, ragbi veya golf oynuyor ol, termal teknolojimiz vücudunun ısıyı korumasına yardımcı olur ve seni zorlu hava koşullarından korur. Sıcaklık ne kadar düşerse düşsün soğuk, buzlu ve karlı havalarda da egzersiz yapmaya devam edebilirsin. İster erken sabah antrenmanlarını, ister soğuk akşam koşularını tercih et, her şeye hazırsın. Hem de sokak modasına uyan, şık kesim ve silüetlerle, hissettiğin kadar iyi görüneceksin. Aktif bir yaşam tarzı için tasarlanan spor giyim ürünleriyle sahada, spor salonunda veya brunch'a giderken rahat hisset, özgürce hareket et.

SOĞUK HAVAYI ALT ETMEK İÇİN YALITIMLI KATMANLAR

COLD.RDY, sıcaklığa ve yaptığın antrenmana uygun şekilde parçaları karıştırıp eşleştirmene olanak sağlayan, tüm hava koşullarına uygun bir katmanlama sistemidir. En soğuk günlerde, yumuşak dokulu, yalıtımlı COLD.RDY jogger pantolonları nefes alabilen temel parçalar ve koruyucu mont ya da kapüşonlu üst ile birlikte kullanmak, vücut ısını düzenlemene ve sıcak, kuru ve rahat kalmana yardımcı olur. Ürperten sonbahar havasında, uzun kollu COLD.RDY performans içlik, daha ağır parçalara gerek kalmadan ideal vücut sıcaklığını korumana yardımcı olur. Hangi kombinasyonu seçersen seç, işlevsel malzemeler ısıyı hapsederken nefes alabilen file kumaş havanın hareket etmesini sağlar. İnovatif malzemeler, teri soğumadan uzaklaştırır, böylece sıcak ve kuru kalırsın. Her parça üstün hareket özgürlüğü kazandırmak için tasarlandı, kısacası bu kış seni hiçbir şey engelleyemez.