alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas

FC BAYERN İÇ SAHA FORMASI

Gerçek değerler üzerine kuruldu. Bu ailenin bir parçası ol.

FC Bayern Munchen

 
[3]
Fiyat
376 TL - 449 TL
376449
ÜRÜN KATEGORİSİ
FC Bayern, bir aile. Gerçek değerler üzerine kurulmuş bir kulüp. Gözde olandan çok ideallere adanmış, süreç içerisinde gerçek bir değişim yaratan bir takım. Onlar "Rekordmeister" lakabıyla, Almanya'nın rekor ustaları. Zaman değişebilir ama FC Bayern ailesinin üyelerini daima iki renk - kırmızı ve beyaz - temsil eder.
Geçmişten ilham alan yeni iç saha forması, hafif ölçüde klasik 1970'ler formalarının dikey çubuklarına yer veriyor. Tamamen kırmızı tutulan hafif renk geçişleri yapıya dair fikir verirken formaya genel anlamda sade bir görünüm katıyor. Kol ve yaka etrafındaki beyaz detaylar ile yan kısımdaki üç beyaz çubuk kırmızıyla bir araya geldiğinde gerçek bir FC Bayern forması ortaya koyuyor.