alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

İKİ DÜNYAYA BİRDEN HÜKMET

Pas ver, depar at, şut çek; hepsi EA SPORTS FIFA Mobile'da skoruna eklensin. EA SPORTS FIFA Mobile ve Jacquard™ by Google işbirliğiyle akıllı çiple oyuna yeni bir boyut getiren GMR tabanlığı yarattık. Tabanlığı dilediğin krampona yerleştir, futbol için harcadığın eforu takip etsin. Artık sen geliştikçe EA SPORTS FIFA Mobile takımın da gelişecek. Zorlu görevleri yerine getir, Skill Boosts ile yeteneklerini sergile, genel puan durumunu yükselt ve liderlik sıralamasında zafere ulaş.

ÖZEL: 95 DYBALA OYUNCU KARTINLA FARK YARAT

adidas GMR'ı EA SPORTS FIFA Mobile ile eşleştir ve özel Paulo Dybala -95- Oyuncu Kartı'nı ortaya koy. Haftalık GMR sıralamasında seviye atlarken takımının puanını artır, yeteneklerini ileri taşı.

Pas - Durmadan hareket ettir

Işık hızında tiki-taka pasları ya da çapraz paslar at. Nasıl olursa olsun sen pas attıkça GMR ölçer; bu sayede genel puan durumunu yükseltebilir, yeteneklerini artırabilirsin.

Şut – Gücüne yeni bir boyut kat

İster köşe vuruşu yap ister kaleye sağlam bir şut çek. Kramponunla topa vur, genel puan durumunu yükselt, yeni yetenek kartlarının kilidini aç.

Uzun koşu - Günlerce yol al

Biz pes etmeyiz. Rekabetin de ötesinde mesafe kat ederek genel puan durumunu ve yeteneklerini artır.

SSS

adidas GMR, hareketleri kaydederek futbol oynamanın yeni bir yoludur; GMR tabanlık ve Jacquard Tag'den oluşur. Jacquard™ by Google tarafından geliştirilen ve GMR tabanlığa yerleştirilen çip, futbola özgü hareketleri tespit etme kapasitesine sahiptir. Bu çip, sahada yaptıklarını takip edip FIFA Mobile oyunuyla birleştirerek özel içeriklere erişebilmeni sağlar ve takımının genel puan durumunu yükseltmene, liderlik panosundaki meydan okumalarda zafere ulaşmana olanak tanır.
Tek ihtiyacın olanlar GMR ürünü, Jacquard uygulamasını kullanabileceğin bir mobil cihaz, adidas GMR ile EA FIFA Mobile uygulamaları. Her iki uygulamayı da app store'dan ücretsiz indirebilirsin.
Jacquard Tag, bir jiroskop, bir ivmeölçer ve makine öğrenme algoritmaları ile çalışan ve futbola özel hareketleri ayırt edebilen küçük bir işlemci ile donatılmıştır. Şut sayısını, şut hızını, koşu hızını ve koşulan toplam mesafeyi ölçebilir.
adidas GMR ve EA FIFA Mobile uygulamalarının ikisini birden destekleyen bir cep telefonuna ihtiyacın olacak. "Hangi uygulamalara ihtiyacım var?" başlığı altından bu uygulamaların cihaz gerekliliklerine ulaşabilirsin.
adidas GMR'ı seçili adidas mağazaları ve şu ülkelerin adidas web sitelerinden satın alabilirsin: Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, Türkiye, Birleşik Krallık, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya, İsviçre, Yunanistan, Danimarka, Portekiz, Avusturya, Norveç, İrlanda, Belçika, Slovakya ve Finlandiya'dır.