alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

PLAY CONNECTED

Google'ın sunduğu, GMR tabanlık içerisine yerleştirilen Jacquard™ Tag, sahadaki performansını takip etmeni sağlar. Becerilerini GMR app'e yansıtıp analiz etmek ve arkadaşlarınla paylaşmak için istatistiklerini senkronize et.

GMR NASIL ÇALIŞIR

SATIN AL, HEMEN OYNA

logo

İKİ DÜNYAYA BİRDEN HÜKMET

GMR app'ini EA SPORTS FIFA Mobile'a bağla, futbol istatistiklerini oyun dünyasına taşı. Haftalık meydan okumalara katılıp gerçek dünyadaki istatistiklerini kullanarak özel ödüllerin kilidini aç, liderlik panosunda zirveyi koru, Ultimate Team™'ini kur ve her iki dünyada da kazanmanın gururunu yaşa.

SSS

adidas GMR, hareketleri kaydederek futbol oynamanın yeni bir yoludur; GMR tabanlık ve Jacquard Tag'den oluşur. Jacquard™ by Google tarafından geliştirilen ve GMR tabanlığa yerleştirilen çip, futbola özgü hareketleri tespit etme kapasitesine sahiptir. Bu çip, sahada yaptıklarını takip edip FIFA Mobile oyunuyla birleştirerek özel içeriklere erişebilmeni sağlar ve takımının genel puan durumunu yükseltmene, liderlik panosundaki meydan okumalarda zafere ulaşmana olanak tanır.
Tek ihtiyacın olanlar GMR ürünü, Jacquard uygulamasını kullanabileceğin bir mobil cihaz, adidas GMR ile EA FIFA Mobile uygulamaları. Her iki uygulamayı da app store'dan ücretsiz indirebilirsin.
Jacquard Tag, bir jiroskop, bir ivmeölçer ve makine öğrenme algoritmaları ile çalışan ve futbola özel hareketleri ayırt edebilen küçük bir işlemci ile donatılmıştır. Şut sayısını, şut hızını, koşu hızını ve koşulan toplam mesafeyi ölçebilir.
adidas GMR ve EA FIFA Mobile uygulamalarının ikisini birden destekleyen bir cep telefonuna ihtiyacın olacak. "Hangi uygulamalara ihtiyacım var?" başlığı altından bu uygulamaların cihaz gerekliliklerine ulaşabilirsin.
adidas GMR'ı seçili adidas mağazaları ve şu ülkelerin adidas web sitelerinden satın alabilirsin: Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, Türkiye, Birleşik Krallık, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya, İsviçre, Yunanistan, Danimarka, Portekiz, Avusturya, Norveç, İrlanda, Belçika, Slovakya ve Finlandiya'dır.