alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

FUTBOLDA OLASILIKLARI GÖR

BAZILARI TÜM ZAMANLARIN EN İYİSİNİ GÖRÜR. BEN SAHADAKİ SONSUZ POTANSİYELİ.

DAHA İYİ BİR GELECEĞİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN HAREKETE GEÇİYORUZ. BAZILARI YALNIZCA İMKANSIZI GÖRÜR. BİZ OLASILIKLARLA DOLU BİR DÜNYA.

ADIZERO

Sporcuların ne kadar hızlanabileceğini gördük. Ve onların daha hızlı gitme potansiyeline odaklandık. Rekorun kırıldığı anlar için bir koşu ayakkabısı yarattık. Potansiyeli görmekten ve şu soruyu sormaktan asla vazgeçmiyoruz: Nasıl daha hızlı koşabiliriz ve nasıl hiç olmadığı kadar hızlı olabiliriz?

LIONEL MESSI

Lionel Messi, ulaşılabilecek en üst seviyenin bile aşılabileceğini ve olasılıkları görmeleri için herkese ilham verebileceğini gördü.

HIMA DAS

Hima Das, atletizmde altın madalya kazanan ilk Hintli kadın sporcu olma potansiyelini gördü ve bizlere de neler yapabileceğimizi görmek için ilham verdi.