alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade

Kadın · ZX

 
[10]
ÜRÜN KATEGORİSİ
Fiyat
727 TL - 1,649 TL
7271649

ZX

ZX'in gelecek sürümünde, algılar mantığın ötesine geçiyor. Konforun her halini kutluyoruz. Daha ilk adımı atmadan, etkiyi hisset. Şimdi ZXience'ı hissetme sırası sende.

ZXIENCE'I HİSSET

Daha esnek. Daha yoğun. Daha konforlu. ZXience ile deneysellik, tatmin edici özellikler peşinde hayat buluyor. Bu anlaşılmaz, ancak hissedilir.