alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas

KARLIE KLOSS MAKING STRIDES

 
[4]

adidas x Karlie Kloss, çok yönlü kadınların antrenman, dinlenme veya iş performanslarındaki hareket ritmine uyum sağlamak için tasarlandı.

Günlük yaşamı güvenle karşılamak için ihtiyaç duyduğun özgürlüğü sağlamak üzere tasarlanan bir koleksiyonla vücuduna, zihnine ve stiline ilham ver. Karlie Kloss işbirliğiyle tasarlandı.

"Güçlü bir beden ile güçlü bir zihnin el ele olduğuna inanıyorum. Aslında olduğun kişiyle barışık olmanın da kazandırdığı bir güç var."

KARLIE KLOSS ADIDAS

Aktif olmak, hayatın her alanında ilerlemene yardımcı olur. adidas x Karlie Kloss koleksiyonu, yolculuğuna güvenle çıkman için ihtiyaç duyduğun özgürlüğü sunmak üzere tasarlandı. Bir süper model ve girişimci olan Karlie Kloss, hedeflerine ulaşma konusunda güçlü bir beden ile güçlü bir zihnin önemine inanıyor. 13-18 yaş arası genç kızlara yönelik ücretsiz bir kodlama programı olan 'Kode with Klossy'nin kurucusu olarak, genç kadınlara mentorluk yapmak ve bu yaklaşımı gelecekteki yenilikçilere aktarmak konusunda son derece istekli.

ANTRENMANINA VE STİLİNE İLHAM KAT

adidas x Karlie Kloss adidas koleksiyonu, detayda güçlü temel parçalardan oluşan bir seçki içeriyor. Antrenman, dinlenme veya iş esnasında, bu belirsiz dönemde, çok yönlü kadınların değişken takvimine ayak uydurmak için tasarlandı. Temel sporcu sütyeni ve taytları esas alan ve kat kat giyinmek için yaratıcı seçenekler sunan koleksiyon, kadınları kendilerini keşfederken dikkat çekici parçalara kavuşturmayı hedefliyor. Cesur bir ifade kazandıran derin mavi ve siyahlarla enerjik portakal renginden oluşan bir palet içeren koleksiyon, hayatta büyük tutkuların peşinden giden, yoğun kadınlar için tasarlandı. AEROREADY performans kumaş, kendini en güçlü hissetmen gerektiği anlarda seni destekler. İster yarı maratona hazırlan ister bir stüdyo dersine katıl ister günü özgürce geçir, özenle seçilen materyaller, farkındalığı olabildiğince yüksek bir koleksiyon ortaya koyar.

KADIN GÜCÜ

Kampanya görselleri sanatçı, fotoğrafçı ve sosyal yorumcu Shaniqwa Jarvis tarafından çekildi ve geleceğin ilham verici iki yenilikçi ismi ve 'Kode ile Klossy' öğrencisi Alexis Williams ve Elysha Ang ile birlikte Karlie'ye yer verdi. Bu koleksiyon ve kampanya, tamamen kadınlardan oluşan müthiş bir kadro tarafından yaratıldı ve dünyada gelişimi desteklemek için tasarlandı.