FIFA Kulüpler Dünya Kupası Kampanya Hüküm ve Koşulları

 

  1. Kampanya 14 Kasım (00:01) -20 Kasım 2019 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Sadece www.adidas.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampaya sadece Kulüpler Kupası etiketli modellerde geçerlidir.
  2. 14 Kasım 2019 ve 20 Kasım 2019 tarihleri arasında adidas.com.tr adresinden kampanyaya dahil olan herhangi bir ürünü satın alan 21. kişi, 21 Aralık 2019’da Doha, Katar’da oynanacak FIFA Kulüpler Dünya Kupası’na istediği bir kişi ile katılma şansı yakalayacak. Ödül, kazanan kişi ve yanında getireceği bir kişinin uçak bileti, konaklama, yemekler ve maç biletini kapsamaktadır.
  3. Kazanan kişiye 21 Kasım 2019 günü elektronik posta yoluyla ulaşılacaktır.
  4. Kampanya kapsamında satın alınan ürünler iade edilemez.
  5. Kampanya kapsamında kazanılan herhangi bir ödül, değiştirilemez, satılamaz veya iade edilemez.
  6. Adidas Türkiye, yukarıda belirtilen Hüküm ve Koşulları herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya düzenleme hakkını saklı tutar.
  7. Adidas Türkiye, yukarıda belirtilen Hüküm ve Koşulların hiçbirine uymayan herhangi bir müşteriye satış yapmaktan vazgeçme veya satışı reddetme, para iadesi yapma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
  8. Stokların tükenmesi, koşulların sağlanamaması durumunda Adidas Türkiye ödülü, seçmiş olduğu kullanıcıya verme hakkını gizli tutar.