alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas

Bağ kuran bir stil

Alida, en yeni adicolor kombinleri ile ağabeyi Jessy'yi yönlendiriyor.

narrow · Erkek · Eşofman Altı · Originals

 
[2]
ÜRÜN KATEGORİSİ
Beden
Fiyat
579 TL - 579 TL
579

Stili ile bağları görünür kılmak

En son adicolor koleksiyonu, bizi biz yapan bağlarımızı kutluyor. Mehdi, büyütürken ona her şeyini veren, aslen Faslı olan annesi Naima tarafından yetiştirildi. Dürüstlüğü ve onu her zaman hem kendisi hem de başkaları için daha iyi bir insan olmaya zorlayan tavırları için minnettar.

"Mehdi'nin çok açık fikirli olmasıyla gurur duyuyorum. Hangi milletten, nasıl biri olursa olsun, başkalarını yargılamayız."

Naima