1. Kupon kodumu nasıl kullanabilirim?

Alışveriş sepetine gitmek için sayfanın üst kısmındaki Ödeme düğmesine tıkla. Sipariş özeti altındaki "Promosyon kodu kullan" seçeneğine tıkla ve açılan kutucuğun içine kupon kodunu girerek "Kullan" düğmesine bas.

2. İndirim kuponum neden çalışmıyor?

Online shop kuponları yalnızca bir promosyonun veya kampanyanın parçası olan ürünler için geçerlidir. Dolayısıyla ilgili promosyonun hala devam edip etmediğini kontrol etmeni öneririz. Ayrıca, kuponlar diğer promosyonlarla birleştirilemez ve perakende mağaza kuponları online shop'ta kullanılamaz.

3. Soruma burada yer verilmediyse ne yapmalıyım?

Soruna burada herhangi bir yanıt bulamadıysan, 0850 502 61 41 numaralı telefondan online shop müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek siparişine ait ayrıntıları ve/veya sorunu iletebilirsin. Ya da ekibimize sorununla ilgili detayları içeren bir e-posta da gönderebilirsin. Danışmanlarımız sana memnuniyetle yardımcı olacaktır. support-tr@onlineshop.adidas.com.tr

4. Siparişimi (kısmen) iade edersem ya da siparişim iptal olursa indirim kuponuma ne olur?

Promosyon kodları indirimli ürünler için geçerli olmayabilir. Bir promosyon kodunun kullanıldığı siparişi iade edersen, kodun karşılığı iade edilmez. Kupon kodu değiştirilemez. Promosyon kodları sadece belirli bir süre için geçerlidir. Kod kullanımı ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsan, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geç. (İletişim bilgilerini burada bulabilirsin). Danışmanlarımız sana memnuniyetle yardımcı olacaktır.