alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbol geri dönerken Leo Messi futbolun kendisi için ne anlama geldiğini anlatıyor.

Sessiz stadyumlar ve bozulmamış sahalar, futbol için gerçek dışı bir manzara. Dünya dururken her futbolcunun aklındaki soru aynıydı: Ne olacak? Spor yoksa bir boşluk var. Ama bu düşünmek için de bir fırsat demek.

“En büyük armağan, başkaları için neşe yaratmaktır.”

ile birlikte.

Hepimiz takımlarımızı, alışkanlıklarımızı ve rekabeti özlüyoruz.

Hangi sahada oynadığın önemli değil, hepimiz stadyumların hayata geri döndüğü günü düşlüyoruz. Birçoğumuz için, oyundan uzak kalmak tutkumuzu güçlendirdi.

Hiç olmadığı kadar büyük bir tutkuyla oyuna dönüyoruz.

İleride bu günleri nasıl değerlendireceğimizi henüz bilmiyoruz. Ancak yalnız antrenmanlardan ve bunca beklemeden sonra en sevdiğimiz sporu takdir etmenin yeni bir yolunu bulmuş olabiliriz.