alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Uzun koşular, 5K park yarışları ya da ekiple interval antrenmanları... Seni koşmak için motive eden her ne olursa olsun, seanslarından maksimum verim almak için doğru ekipmana ihtiyacın var.
SOLARBOOST ve ADIZERO serileri, adidas performans koşu ürünleri kategorisinde yer alır. Hızın ötesi mi? Konforun ötesi mi? Her ikisini de sunuyoruz. Seçimini yap.

BU AYAKKABININ NEDEN KOŞUCULAR İÇİN İDEAL OLDUĞUNU ÖĞREN

YASTIKLAMALI VE DESTEKLEYİCİ
HAFİF VE HIZLI
HIZLI TEPKİ VE YAY ETKİSİ

Yol koşusu performansını en üst düzeye taşıyan bir seri.

BAĞLANTIDA KAL