Şartlar ve Koşullar

adidas Creators Club

adidas'ın üyelik programı Creators Club'a “ Kulüp ” hoş geldiniz. Creators Club, İstanbul Ticaret Odası'na 406873 sicil numarasıyla tescilli ve "Rönesans Biz Plaza Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. No. 4 Şişli/İstanbul" ofis adresiyle kayıtlı Türk anonim şirketi Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş., (“ adidas ,” “ biz ,” veya “ şirketimiz ”) tarafından organize edilmektedir. " Sen " veya " siz " tabirini kullandığımızda, bu şartlar ve koşullara (“ Şartlar ”) erişim sağlayan kişiyi kast ederiz. Bu şartlar, Kulübe katılımınızı yönetir ve Kulübe katılarak bu Şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.  Kulübe katılarak web sitemizin https://www.adidas.com.tr/tr/help-topics-terms_and_conditions_for_website_use.html adresinden erişilebilir şartlar ve koşullarına (" Web Sitesi Şartlar ve Koşulları ") bağlı olduğunuzu da kabul etmiş olursunuz.

Lütfen bu Şartları dikkatlice okuyun.

1.     UYGUNLUK

Kulübe katılmak için en az 16 yaşında olmalısınız.  En az 16 yaşında, ama 18 yaşından (ya da bulunduğunuz ülkenin reşit olma yaşından) küçükseniz, Kulübe katılmadan önce ebeveyniniz ya da velinizin iznini de almalısınız ve ebeveyniniz ya da veliniz bu Şartları okumalı ve kabul etmelidir.  Kulübe kaydolarak ya da katılarak yeterlilik şartlarına uyduğunuzu onaylamış olursunuz.

Kulübe nasıl katılabileceğiniz, nasıl puan kazanabileceğiniz, mevcut ödüller ve ödülleri nasıl kullanacağınız hakkında kapsamlı bir özet için lütfen www.adidas.com.tr adresini ziyaret edin. Ayrıca www.adidas.com.tr'ye tıklayarak Kulüp hakkındaki SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki bilgileri okumaya devam edin.

2.     KULÜBE KATILIM

Eğer yukarıdaki uygunluk kriterlerini karşılıyorsanız www.adidas.com.tr ve adidas mobil uygulaması üzerinden ya da adidas mağazalarındaki kayıt formunu doldurarak Kulübe üye olabilirsiniz. Kulübe üye olmak için alışveriş yapma şartı bulunmaz. Kişi başına tek bir hesaba izin verilir. Kulübe katılırsanız kayıt formunda da belirtildiği gibi hakkınızda doğru, kesin, geçerli ve tam bilgiler vereceğinizi ve bunu sürdüreceğinizi kabul etmiş olursunuz.

3.     PUAN KAZANIMI

Kulübün bir üyesi olarak resmi web sitemizin Türkçe versiyonu www.adidas.com.tr'de ("Web sitesi"), resmi uygulamamızın Türkçe versiyonunda ("Uygulama") ya da bu Şartların A ekinde belirtilen katılımcı adidas mağazalarında ("Mağazalar") (birlikte "Uygun Kanallar") yaptığınız alışverişler için (hediye kartı kullanırken ya da satın alırken yaptığınız harcamalar hariç) puan kazanırsınız. Harcadığınız her 1 TL karşılığında 1 puan kazanırsınız.

Harcamalarınıza standart ve indirimli fiyatlı ürünler de dahildir. Uygun Kanallar dışındaki mağaza alışverişlerinde (adidas ürünleri satın alsanız da) puan kazanımı sağlanamaz. Satın aldığınız ürünleri iade ederseniz, bu ürünler karşılığında kazanılan puanlar, toplam puanınızdan düşülür.

Yaptığınız alışverişler karşılığında puan kazanmanın yanı sıra bizimle bazı etkileşimleriniz karşılığında da puan kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz puan miktarı www.adidas.com.tr/tr/creatorsclub-rewards'de belirlendiği gibi olacaktır. Aşağıdaki örnekler buna dahildir, ancak kazanabileceğiniz puanlar bunlarla sınırlı değildir:

 • Hoş geldin bonusu: İlk aşamada başarıyla kaydolup Kulübün bir üyesi olduğunuzda katılımınız için teşekkür etmek amacıyla hesabınıza otomatik olarak puan yükleriz.
 • Profil bonusu: Uygulama ya da web sitesi üzerinde profilinizi tamamlarsanız ek puan ile ödüllendirilirsiniz. Profil bonusu yalnızca bir kez kazanılabilir. Profilinizde daha sonra yapacağınız değişiklikler için o süre zarfında tarafımızca açıkça belirtilmediği sürece puan kazanılmaz.
 • Ürün yorumları: Web sitesi ya da Uygulama üzerinden adidas ürünleri hakkında yorum paylaşarak puan kazanabilirsiniz. Bu sözleşme ile ürün yorumlarınızın herkesin görebileceği şekilde yayınlanmasına izin vermiş olursunuz. Bir takvim yılı başına maksimum 10 yorum için ödül kazanabilirsiniz. Açıkça belirtilmelidir ki, yorumunuzu gönderirken size sunulan Müşteri Puanlamaları ve Yorumları şartlar ve koşullarına uyduğunuz müddetçe yorumunuzun içeriğine karar vermekte özgürsünüzdür.
 • Doğum günü bonusu: Seviyenize bağlı olarak doğum gününüzde bonus puan almaya hak kazanabilirsiniz. Bu puanlar otomatik olarak üyelik hesabınıza yüklenir. Doğum günü puanları, bir takvim yılı boyunca yalnızca bir kez kazanılır.

Zaman zaman, biz, tamamen kendi takdirimizde, size önceden bilgilendirme yaparak ya da yapmayarak, puan kazanabileceğiniz alanları ve kazanılan puan miktarlarını değiştirebilir, artırabilir ya da geçersiz bırakabiliriz.

Yaptığınız alışverişler ya da etkileşimler karşılığında ilgili puanları almak için mağazalarda adidas üyelik kimliğinizi (e-posta adresi veya üyelik kimliği) sunmalı veya web sitesi ya da uygulama üzerinde hesabınızda oturum açmış olmalısınız. Oturum açmamış olmanız ya da kimliğinizin kanıt olarak kabul edilmemesi sebebiyle ilgili puanları alamamanız durumunda, alışveriş yaptığınıza ya da etkileşimde bulunduğunuza dair bir kanıt ile birlikte adidas müşteri hizmetleri ekibi www.adidas.com.tr/tr/contact.html ile iletişime geçebilirsiniz.

Halihazırda bir adidas hesabı olanlar, hesapları Kulübe taşındığı andan itibaren puan kazanmaya başlayabilirler, ancak bu andan önce yapılmış hiçbir işlem ya da etkileşim için puan kazanamazlar. Yeni üyeler Kulübe kaydoldukları tarihten itibaren puan kazanmaya başlar ve bu andan önce yapılmış hiçbir işlem ya da etkileşim için puan kazanamazlar. Ancak, mağazamızda alışveriş yaparken e-posta adresinizi vermiş (Kulüp üyeliği hakkında sizinle iletişime geçilmesi amacıyla) ve ardından Kulübe katılmışsanız o alışverişiniz karşılığında Kulüp üyeliği hesabınıza puan yükleyebiliriz. Kulüp üyeliği başlangıç tarihi hesap türüne bağlı olarak üyeden üyeye değişiklik gösterebilir.

4.     PUANLARIN ZAMAN AŞIMI

Kulüp puanları 12 ay boyunca geçerliliğini korur. Bu dönem her zaman ay sonunda sona erer. Eğer 9 Haziran 2019'da puan kazanmışsanız, bu puanlar adidas açıkça aksini bildirmediği sürece 30 Haziran 2020'de zaman aşımına uğrayacaktır. Üyeler arası puan aktarımı yapılamaz. Puanların herhangi bir nakit değeri yoktur ve puanlar nakde çevrilemez.

5.     KULÜP SEVİYELERİ

Creators Club'da dört ayrı seviye bulunur. Puan kazanarak farklı seviyelere geçiş yapabilirsiniz.

Giriş seviyesi olan Challenger, 0-499 puan sahibi üyeler içindir. Bu seviyede olmak için sadece Kulübe kaydolmanız yeterlidir; herhangi bir alışveriş zorunluluğu yoktur.

2. seviye Playmaker, 500-1.499 puan sahibi üyeler içindir. 3. seviye Gamechanger 1.500-4.999 puan sahibi üyeler içindir. 4. seviye Icon, 5.000 ve üzeri puan sahibi üyeler içindir.

Kaydolduğunuz ayın sonundan ya da mevcut seviyenize girişinizden itibaren 12 ay içerisinde yukarıda belirtilen kadar puan biriktirerek Playmaker, Gamechanger ve Icon gibi daha yüksek seviyelere çıkabilirsiniz. Daha yüksek seviyelerde (ör. Playmaker, Gamechanger ve Icon), daha da büyük ayrıcalıklara erişim sağlayabilirsiniz. Alışveriş karşılığında puan kazanılması sonucu seviye yükselmesinin gerçekleştiği durumlarda, bu geçişi satın alınan ürün(ler)in ilgili iade dönemine eş bir süre kadar erteleme hakkını saklı tutarız.

Mevcut seviyenizde kalabilmek için üyelik yılınızın sonunda yeterlilik gerekliliklerine uyuyor olmanız gerekir. Uymadığınız takdirde bir alt seviyeye düşersiniz. İadeler birden fazla seviye inmenize sebep olabilir. Örneğin bir siparişi ya da bir ürünü iade ettiğinizde kazandığınız puanları da kaybeder, seviye düşebilirsiniz.

6.      SEVİYE İÇİN YETERLİLİK

Playmaker, Gamechanger veya Icon seviyesindeyseniz ve mevcut seviyede kalmak için yeterlilik değerlendirme döneminde yeterli puan kazanamazsanız, o tarihe kadar biriktirdiğiniz yeterlilik puanlarından bağımsız olarak bir alt seviyeye düşersiniz.

Seviyede kalmak için yeterlilik değerlendirme dönemi, yeni bir seviyeye ulaştığınız tarihte başlar ve 12 ay sonra, her zaman ay sonunda biter. Mevcut seviyenizi koruyabilmek için gereken puan miktarı, o seviyeye girebilmek için gereken minimum puan bakiyesine eşittir.

Seviyeye giriş tarihinizden sonra kazanılan puanlar, seviyede kalmak için yeterlilik puanı olarak sayılır. Yeni seviye yeterliliği değerlendirme dönemi tam o seviyeye geçtiğiniz tarihte başlar ve 12 ay sonra, ay sonunda biter. Seviye geçişinden sonra yeniden değerlendirme puanlarınız sıfırlanır.

Seviye yeterlilik dönemi süresince yeterli puan kazanmazsanız seviye düşersiniz. Seviye inme, seviye yeterliliği değerlendirme döneminin son gününde ve daima ayın sonunda gerçekleşir.

Seviye düşerseniz, yeni seviye yeterliliği değerlendirme dönemi seviye düştüğünüz tarihte başlar ve bu süreç içerisinde seviye atlamadığınız takdirde 12 ay sonra, ay sonunda biter. Seviye düşüşünden sonra seviye yeterliliği puanınız sıfırlanır. Eğer bir üye seviye yeterliliği değerlendirme döneminde o seviye için gereken yeterli puanı kazanamazsa seviye düşer. Seviye inme, seviye yeterliliği değerlendirme döneminin son gününde ve daima ayın sonunda gerçekleşir.

Bir üye seviye düşerse, yeni seviye yeterliliği değerlendirme dönemi seviye düştüğü tarihte başlar ve bu süreç içerisinde seviye atlamadığı takdirde 12 ay sonra, ay sonunda biter. Seviye geçişinden sonra üyenin yeniden değerlendirme puanları sıfırlanır.

7.     ÖDÜLLER

Yukarıda belirtilen seviyelere giriş ve ilerleme, üyeler için www.adidas.com.tr'de belirtilen bir dizi yeni ödülün kilidini açar.

Bulunduğunuz seviyenin ve daha alt seviyedeki üyelik statülerinin ödüllerine erişim sağlayabilirsiniz. Örneğin, bir Gamechanger üyesi Gamechanger seviyesi ödüllerinin yanı sıra Playmaker ve Challenger seviyesi ödüllerine de (alt seviyelere girişte verilen indirim kuponları hariç) erişim sağlar.

Belirli ödüller, o ödül için geçerli, ödül hak edildiğinde öğrenebileceğiniz ayrı şartlar ve koşulları kabul edip etmemenize bağlı olarak verilir. Buna ek olarak, belli başlı ödüller için aşağıdaki şartlar ve koşullar geçerlidir:

 • İndirim kuponları: Bunlar, yeni bir seviyeye girdiğinizde kilidi açılan, tek kullanımlık indirim kuponlarıdır. Bu indirim kuponları, onları aldığınızda size detayları belirtilen sınırlı bir süre ve maksimum indirim tutarı için geçerlidir. Belirli ürünlerde kullanılamayabilir. Bu indirim kuponları diğer promosyon veya indirimlerle birlikte kullanılamaz.
 • Ürün lansmanlarına erken erişim: Belirli adidas ürün lansmanlarına erken erişim hakkına sahip olursunuz. Özel ürün lansmanları buna dahil değildir ve üyeler için önceden belirlenmiş bir stok sınırı dahilinde gerçekleşir.
 • Runtastic premium aboneliği: Runtastic Premium'a bir yıllık abonelik kazanırsınız. Açıkça belirtmek isteriz ki, sipariş iade edip seviye düştüğünüzde bu üyelik iptal edilebilir.
 • Ücretsiz kargo: Gamechanger ve Icon seviyelerinde tüm alışverişlerde ücretsiz kargo hakkına sahip olursunuz.
 • Özel lansmanlara öncelikli erişim: Özel ürün lansmanlarına öncelikli erişim hakkı kazanırsınız. Ancak bu, katıldığınız zaman özel lansman ürününü satın alabileceğinizi garantilemez. Bu ödül, özel ürün lansmanları olduğunda geçerlidir.
 • İndirimlere erken erişim: Sunduğumuz belirli indirim fırsatlarına erken erişim hakkına sahip olabilirsiniz. Erken erişimin süresi, indirimden indirime ve ayrıca indirim sırasında hangi seviyede olduğunuza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İndirimlerle ilgili şartlar ve koşullarımız da geçerlidir.

Belirli ödüller (ürün veya deneyim) stoklarla sınırlıdır ve kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin, herhangi bir bildirim yapılmaksızın, tarafımızdan değişikliğe, iptale, sınırlandırmaya ve yerine başka bir ödül konmasına tabidir.

8.     HESAP KULLANIMI

Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz. Şifreniz ve hesabınız altında meydana gelen tüm eylemlerin sorumluluğu tamamen size aittir. Kulüp, yalnızca bireysel kullanım içindir. adidas üyelik kimliğinizi ve/veya şifrenizi paylaşmamalı veya herhangi bir şekilde diğer kişilerin erişim sağlayabileceği hale getirmemelisiniz. Şifrenizin veya hesabınızın yetkisiz kullanılması veya herhangi farklı bir güvenlik ihlali durumunda hemen adidas müşteri hizmetleri ekibini (detayları 12. maddede verilmiştir) bilgilendirmelisiniz.

Şunları yapmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız:

 • Kulüp üyeliğinizi herhangi bir ticari amaç için açma, kullanma, çoğaltma, değiştirme, indirme, satma, aktarma, yayınlama veya diğer yolla ulaşılabilir kılma;
 • Kulübün işleyişine zarar verebilecek, engel olabilecek ya da diğer yolla etkide bulunacak herhangi bir eylemde veya icraatte bulunma;
 • Kulüp üyeliğinizi suistimal etmek veya yasalara aykırı ya da yetkiniz olmayan amaçlar için kullanma (buna hesabınız kanalıyla herhangi bir bilgisayar virüsü bulaştırmak veya hesabınızı ayrımcı, hakaret edici, küfürlü, kötü niyetli, karalayıcı bir tutumla kullanmak veya diğer herhangi bir kişinin haklarına dair diğer ihlaller ve karşıtlıklar); ve
 • ödüllerinizin veya üyeliğinize özel promosyon tekliflerinin aktarımı, satışı veya takası (veya aktarma, satma ya da takas girişiminde bulunma).

9.     SONLANDIRMA; ZAMAN AŞIMI; KULÜPTE DEĞİŞİKLİKLER

Kulüp üyeliğinizi dilediğiniz zaman Web sitesi veya Uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaparak iptal edebilirsiniz.

Biz, Kulüp üyeliğinizi, eğer sizin (a) yukarıdaki Madde 1 ile ilgili olarak uygun olmadığınıza, (b) bu Şartlardan herhangi birini, Web sitesi Şartlar ve Koşullarından herhangi birini, ilgili herhangi bir ürün satış şartını veya uygulanabilir herhangi bir yasayı veya yönetmeliği ihlal ettiğinize ya da (c) herhangi bir hile, dolandırıcılık, sahtecilik eyleminde veya Kulübü kötüye kullanacak herhangi bir eylemde bulunduğunuza karar verirsek, dilediğimiz zaman iptal edebiliriz.

Bir hataya bağlı olarak, hile veya dolandırıcılık aracılığıyla ya da yetkilendirilmemiş herhangi bir tutumla puan ya da ödül kazandığınıza karar verirsek puanlarınızın veya ödüllerinizin bir kısmını ya da tamamını iptal etme hakkını saklı tutarız.

Kulüp üyeliğinizin sizin ya da bizim tarafımızdan iptali durumunda, birikmiş tüm puanlarınızı kaybedersiniz.  Eğer üyeliğinizi iptal ederseniz Web sitesi veya Uygulama üzerinden kaydolarak Kulübe yeniden katılabilirsiniz.  Kulüp üyeliğinize yeniden başlarken, daha önceden kazandığınız puanlar yeni Kulüp üyeliğinizde devam etmez.

Zaman zaman bu Şartlarda küçük değişiklikler yapabiliriz (örneğin kanunlarda bu Şartları değiştirmemizi gerektiren bir değişiklik varsa) Lütfen bu Şartları düzenli olarak kontrol edip Kulüp üyeliğinizle ilgili, geçerli olan güncel şartları anladığınızdan emin olun.

Bu Şartlarda maddi açıdan sizi kötü yönde etkileyecek herhangi önemli bir değişiklik olursa ya da Kulübe son vermeyi tercih edersek, size altı ay önceden yazılı bildirimde bulunacağız.

10. FERAGAT VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Bu Şartlara uymakta başarısız olursak, bu Şartları ihlalimizin ya da ihmalimizin öngörülebilir bir sonucu olarak mağdur olduğunuz kayıp ve hasardan sorumlu olur, ancak öngörülemez herhangi bir kayıp ya da hasardan sorumlu olmayız. Kayıp veya hasar, ihlalimizin bariz bir sonucu ise veya bu Şartları girdiğimiz anda sizin ve bizim tarafımızdan düşünüldüyse öngörülebilirdir.

Bu Şartlardaki hiçbir şey aşağıdakiler için sorumluluğumuzu hariç tutmaz veya sınırlamaz:

 • ihmalimiz dolayısıyla meydana gelen ölüm veya şahsi yaralanma;
 • dolandırıcılık ya da hileciliği yanlış yorumlama; veya
 • sorumluluğumuzu hariç tutmamızın veya sınırlamamızın yasadışı olacağı herhangi bir konu.

Bu Şartlarda hiçbir şey yasal haklarınızı etkilemez.

Yasaların izin verdiği kapsamda, bu Şartlar dolayısıyla veya bu Şartlar ile bağlantılı mağdur olunan herhangi bir kayıp ya da hasar için size karşı tüm sorumluluğumuz, sözleşme yükümlülüğü, haksız fiil (ihmal dahil) veya yasal görevin ihlali için veya herhangi başka bir yolla olsun, 1.000,00 TL miktarını aşmayacaktır.

11. GEÇERLİ KANUNLAR VE YARGI YETKİSİ

Bu Şartlar, Türkiye Cumhuriyeti kanunları hükmü altındadır.

Bu Şartlar altında doğabilecek herhangi bir anlaşmazlığı, Türkiye Cumhuriyeti, Çağlayan İstanbul (merkez) yetkili mahkemesine bildirebilirsiniz.

12. ÇEŞİTLİ

Bu Şartların her bir maddesi ayrı işler. Herhangi bir mahkeme veya ilgili yetki makamı bunların herhangi birinin yasa dışı veya dava edilebilir olmadığına karar verirse, diğer tüm maddeler tam geçerliliğini ve etkisini korur.

Bu Şartlar altındaki yükümlülüklerinizden herhangi birini sergilediğinizi diretmekte başarısız olursak veya size karşı haklarımızı yerine getirmezsek ya da bunu yapmada gecikirsek, bu size karşı haklarımızdan feragat ettiğimiz ve bu yükümlülüklere uymak zorunda olmadığınız anlamına gelmeyecektir. Yükümlülüklerinizin birinin ihlalinden feragat edersek bunu yalnızca yazılı olarak yapacağız ve bu, sizin tarafınızdan daha sonra gerçekleşecek ihlalleri otomatik olarak feragat edeceğimiz anlamına gelmeyecektir.

13. BİZİMLE İLETİŞİM

Bu Şartlar veya Kulüp hakkında herhangi bir sorunuz olur ya da şikayet etmek istediğiniz herhangi bir konu olursa https://www.adidas.com.tr/tr/contact.html 'ye tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LÜTFEN BU ŞARTLARIN BİR KOPYASINI KAYITLARINIZDA TUTUN VE BU ŞARTLARDA MEYDANA GELEBİLECEK TÜM DEĞİŞİKLİKER İÇİN ADIDAS WEB SİTESİNİ VEYA ADIDAS UYGULAMASINI SIK SIK KONTROL EDİN.

Son Güncelleme: Eylül 2020

Ek 1 – Katılımcı Mağazalar

Mağaza

Şehir

İlçe

adidas (Beyoglu Performance)

İSTANBUL

BEYOĞLU

adidas (Sisli)

İSTANBUL

ŞİŞLİ

adidas (Capacity)

İSTANBUL

BAKIRKÖY

adidas (Bayrampasa Forum)

İSTANBUL

BAYRAMPAŞA

adidas (Marmara Forum)

İSTANBUL

BAKIRKÖY

adidas (Mall of Istanbul)

İSTANBUL

BAŞAKŞEHİR

adidas (Zorlu)

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

adidas (Akasya)

İSTANBUL

ÜSKÜDAR

adidas (Özdilek)

İSTANBUL

ŞİŞLİ

adidas (İstinyePark)

İSTANBUL

İSTİNYE

Adidas (Vadiistanbul)(CS)

İSTANBUL

SARIYER

Adidas (Emaar)(CS)

İSTANBUL

ÜSKÜDAR

adidas (Tesvikiye) (OCS)

İSTANBUL

ŞİŞLİ

adidas (Metropol)(BCS)

İSTANBUL

ATAŞEHİR

adidas (Merter) (FO)

İSTANBUL

MERTER

adidas (Kartal) (FO)

İSTANBUL

KARTAL

adidas (Soke) (FO)

AYDIN

SÖKE

adidas (Levent) (FO)

İSTANBUL

ŞİŞLİ

adidas (Balgat) (FO)

ANKARA

ÇANKAYA

adidas (Viaport) (FO)

İSTANBUL

PENDİK

adidas (212 Istanbul) (FO)

İSTANBUL

BAĞCILAR

adidas (Starcity FO)

İSTANBUL

YENİBOSNA

adidas (Afyon) (FO)

AFYON

MERKEZ

adidas (Izmit) FO

İZMİT

İZMİT

adidas (Nata-Vega) (FO)

ANKARA

MAMAK

adidas (Novada (FO)

AYDIN

SÖKE

adidas (Gimart)

ANKARA

YENİMAHALLE

adidas (Venezia) 123

İSTANBUL

GAZİOSMANPAŞA

adidas (Forum Ankara FO)

ANKARA

ETLİK

adidas (Optimum FO-New)

İZMİR

GAZİEMİR

adidas (Westpark Izmir) FO

İZMİR

BAYRAKLI

adidas (Olivium New FO)

İSTANBUL

ZEYTİNBURNU

adidas (Tuzla Marina New) (FO)

İSTANBUL

TUZLA

adidas (Ankara Optimum) (FO)

ANKARA

ETİMESGUT

adidas (Izmir Selway) (FO)

İZMİR

BALÇOVA

adidas (Akyaka) (FO)

İSTANBUL

ÜMRANİYE

Adidas (Armonipark)(FO)

İSTANBUL

SEFAKOY

Adidas (Deepo) New (MBFO)

ANTALYA

KEPEZ

adidas Temp Sales FO 2

TEKİRDAĞ

ÇORLU