alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas
Solarboost 3 running shoe

SOLARBOOST 3

Herkesin kendi ritüelleri var, bizimki daha çok kilometre yakıyor. Koşuna inan.

Trust Your Run

 
[11]

adidas SOLARBOOST koşu ayakkabısının sunduğu destek ve hızlı tepki verme süresi ile ekstra mesafe kat et. Hafif ve esnek üst yüzey, stratejik alanlarda güçlendirilen noktalarla dayanıklılığına uyum sağlayan, destekleyici bir koşu ayakkabısı ortaya koyar. Boost yastıklama, her adımda daha fazla enerji ile ilerlemeni sağlar. En son versiyon olan SOLARBOOST 3'ü dene ve daha da hızlı tepki için yön verilen enerjiyle koş.

Quote from adidas runner reviewing the Solarboost 3 running shoe

"Solarboost, tekniğim üzerinde çalışmak, dayanıklılığımı geliştirmek veya yeni bir kişisel rekora imza atmak için tüm ihtiyaçlarıma cevap veren, mükemmel bir ürün. Dinamizm kazandırırken ayaklarıma doğru yönde destek veriyor."

SOLARBOOST 3, tasarımı tümüyle saran Control Rail, Boost Orta Taban ve adidas LEP ile güvenebileceğin teknolojiler sunar. Ekipmanına güven, koşuna güven. Senin ritüelin hangisi?