Neden bir hesap oluşturmalıyım?

En trend ürünleri, özel fiyatlarla öncelikli satın alma hakkına sahip olmak ister misin? En sevdiğin adidas parçalarıyla ilgili haber ve özel fırsatlara ne dersin? Peki ya geçmiş siparişlerini inceleme, mevcut siparişlerin durumunu takip etme ve hatta miadidas tasarımlarını kaydetme özellikleriyle ilgilenir misin? Tüm bunlara cevabın evetse hemen kaydolmalısın!

 

Şifremi unutursam ne olur?

adidas hesabına ait şifreni unuttuysan lütfen Oturum Aç'a ve ardından "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıkla. Yeni şifreni e-posta ile hemen göndereceğiz.

 

 

Online satın alma yapabilmem için siteye kayıt olmam gerekir mi?

Kayıt gerekli değildir. adidas online shop üzerinden her zaman misafir olarak sipariş verebilirsin. Ancak sitemizden düzenli alışveriş yapmayı planlıyorsan kayıt olmanı öneririz. Bu, adidas online shop üzerinden tekrar sipariş verdiğinde sana zaman kazandırır.

 

 

 

Neden bültene kayıt olmalıyım?

En güncel adidas yeniliklerini ilk duyanlardan biri olarak özel fırsatlar ve özel online indirimlerden yararlanabilirsin.

 

 

 

Soruma burada yer verilmediyse ne yapmalıyım?

Soruna burada herhangi bir yanıt bulamadıysan, 0850 822 38 98 numaralı telefondan online shop müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek siparişine ait ayrıntıları ve/veya sorunu iletebilirsin. Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00 Ya da ekibimize sorununla ilgili detayları içeren bir e-posta da gönderebilirsin. Danışmanlarımız sana memnuniyetle yardımcı olacaktır. support-tr@onlineshop.adidas.com.tr .