alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Ana içeriğe geç
Yardım sipariş takibi
adidas

SEVDİĞİN HER ŞEYİN KİLİDİNİ AÇ

adiClub'a katıldığında, yalnızca Üyelere Özel ürünlere ulaşma ayrıcalığıyla adidas'ın en iyilerine, etkinliklere, adidas Running ve Training uygulamalarına ve çok daha fazlasına erişim sağlarsın. Bu, sevdiğin şeyi yaptığın için seni ödüllendiren bir adidas üyelik programı. Hemen katıl, puanları topla ve hedeflerine daha da yaklaş.

ÖZEL ÜYE ANLARI

Bu yıl üyelerle yaşadığımız en iyi anlara göz at. Kulübe katıl, en yeni deneyimleri kaçırma!

HAREKET HALİNDEYKEN DE ÖDÜLLERİ TOPLA

Yalnızca üyelere özel ürünlerden en yeni ürün ve ödüllere kadar, adidas uygulamasıyla adiClub'dan en sevdiğin şeyleri asla kaçırma. Söz sahibi olabileceğin, yorum bırakabileceğin ve en yeni ürünlere erişim sağlayabileceğin bir platform.

KOŞ. ANTRENMAN YAP. KAZAN.

Training ve Running uygulamalarımızda adidas sporcularıyla antrenman yap. Sevdiğin şeyi yaparken seviye atlamak için her koşu ve antrenmandan puan kazan.

SEVDİĞİN HER ŞEYİN KİLİDİNİ AÇ

adiClub ayrıcalıklarına anında erişim sağlamak için hemen katıl. Ücretsiz kargo ve üyelere özel indirimlerden erken ve öncelikli erişime kadar her şey bir tık ötede.