alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Unutulmaz deneyimler,ödüller ve çok daha fazlası. 

adidas'ın en iyilerini hemen keşfet.

İŞTE ADICLUB

İlk günden itibaren adidas'ın en iyilerine ulaş. Yalnızca üyelere özel ödüllerin, deneyimlerin, ürünlerin ve indirimlerin kilidini aç. adiClub'a katıl, sevdiğin her şeye ulaş.

ADICLUB NASIL İŞLİYOR?

An image with two people crossing the road holding hands. The girl walks straight and the boy rides a skateboard
Hemen kaydol, anında avantaj elde et

adiClub'a katıl, üye olduğun için ilk puanlarını kazan ve anında elde edeceğin avantajların keyfini sür.

An image with two people looking at the phone screen
Sevdiğin her şey için puan kazan

adiClub puanları kazanmak için hareket et, yorum yaz ya da alışveriş yap. adiClub Üyelik puanları kazandıkça ve seviye atladıkça, gelsin avantajlar ve adiClub Cüzdan puanlar!

An image with a man holding two boxes in his hands against the background with more boxes
Puan harca, ödül al

Özel deneyimlerin, ürünlerin ve kuponların kilidini açmak için adiClub Cüzdan puanlarını kullan. adiClub Cüzdan puanlarını harcamak, seviyeni etkilemez; harcasan da seviye atlamaya devam edebilirsin.

ADICLUB ÜYELERİ İÇİN ŞİMDİ YAYINDA

adiClub'da neler olduğuna hemen göz at. Üye ol, puan kazanmaya başla, ödüllere bir adım daha yakın ol.

KENDİ TARZINDA PUAN KAZAN

Severek yaptığın her şeyi değerlendir, puana dönüştür.

PUAN KULLAN, ÖDÜL KAZAN

adiClub'a katıl, puanlarını kendi stilinde kullan. Üyelere özel bu ödüllere göz at ve takipte kal. adiClub cüzdan puanlarını harcamanın yeni yolları da çok yakında geliyor!

SEVİYELER VE AVANTAJLAR

İlk günden itibaren adiClub ayrıcalıklarının tadını çıkar. Puan kazandıkça ve seviye atladıkça daha çok avantaja kavuşacaksın. Bu kadar basit.

ADICLUB'IN EN İYİLERİNE ULAŞ

TÜM ADIDAS UYGULAMALARI ADICLUB'DA

Tüm adidas uygulamalarını tek çatı altında toplayan adiClub topluluğu. Koşuda, antrenmanda ya da alışverişte puan topla. Burası senin kulübün.
adiClub'a kaydolduğunda adidas dünyasının özel tekliflerine ve en iyilerine ulaşabilirsin. Puan kazanıp seviye atlayarak Hype Ürünlerine Erişim, Ürünlere Öncelikli Erişim, adiClub'a Özel Ayrıcalıklar, Özel Etkinlikler, Rustastic Premium, Üyelik Avantajıyla Erişilebilen Ödüller ve birbirinden güzel daha birçok ödüle ulaşabilirsin. Hem de kaydolmak son derece kolay ve ücretsiz.
Kaydolmak ücretsizdir. Sadece adidas uygulamasını indirip kaydolman ve adiClub profilini tamamlaman yeterli. Ayrıca adidas web sitesi üzerinden, tüm adidas mağazalarından ya da adidas Running ve adidas Training olmak üzere her iki adidas Runtastic uygulaması üzerinden de kaydolabilirsin. Uygulamaları indirmeden de kaydolabilirsin, ancak içeriğin tamamına ulaşmak için uygulamaları kullanmanı öneririz.

Uygulamalar olmadığında mağazalarda yaptığın alışverişler için puan ekleme imkanın olmaz ve bazı ödüllere erişimin kısıtlanır.
Bir adiClub üyesi olarak yaptığın her şey için üyelik puanı kazanırsın. Bu puanları harcayamazsın ancak puan kazandıkça daha fazla ayrıcalığın sunulduğu bir üst seviyeye yaklaşırsın. Tüm üyelik puanları kazanıldıktan 365 gün sonra zaman aşımına uğrar (örneğin: 9 Haziran 2022'de kazandığın Üyelik Puanları 30 Haziran 2023'te silinir). Bu dönem her zaman ay sonunda sona erer. Puanların zaman aşımına uğramadan önce sana bir bildirim gönderilir.

Üyeler arası üyelik puanı aktarımı yapılamaz. Üyelik puanlarının herhangi bir nakit değeri yoktur ve puanlar nakde çevrilemez.
Seviyeler de zaman aşımına uğrayabilir. 12 ay sonra seviyen için gereken puan miktarını koruyamazsan, üyelik programında bir seviye gerilersin.

Yeniden o seviyeye ulaşmak için, gerekli puanları toplamalısın. İhtiyacın olan puan sayısı mevcut seviyene göre değişir. Yeniden hak kazanım süresi yeni bir seviyeye geçtiğin gün başlar ve 12 ay sonra, her zaman ay sonunda biter. Son seviye geçişinden sonra kazandığın her puan, seviyen için geçerli yeterlilik puanı olarak birikecek.
Neden hesabımda iki farklı puan bakiyesi var?
Bakiyelerden biri, adiClub'da seviye atlamana yardımcı olan üyelik puanlarıdır. adiClub Cüzdan puan ise, yeni sunulan avantajlarda harcayabileceğin puanları gösterir. Bu bakiyelerde, ne kadar kazandığına veya harcadığına bağlı olarak farklı puanlar olabilir.

Puan bakiyemi nerede bulabilirim?
Puan ve seviyelerin hakkında genel bilgi almak için lütfen kişisel adiClub hesabına giriş yap.

Puanlarımı nasıl harcayabilirim?
adidas uygulamasını kullanarak adiClub Cüzdan puanlarını farklı şekillerde kullanabilirsin: Onları indirim kuponu için harcayabilir, ürün satın alabilir, iyi bir amaca katkıda bulunabilir, en iyi deneyimlere yatırabilir veya dilediğin iş ortağı fırsatlarına ayırabilirsin. Ödül başına harcaman gereken puan miktarı, adidas uygulamasında gösterilir. Daha fazlası için takipte kal.

Mevcut puanlarımı harcayabilir miyim?
Evet. Puan geçmişin hesabında kalacak ve puanlarını harcamak senin seçimin. Hesap başına üst limit 100.000 puandır.

Eğer çok fazla puan harcarsam, seviye düşer miyim?
Hayır. adiClub Cüzdan puanlarını harcamak seviyeni etkilemez; yalnızca kullanılabilir puan miktarını harcayabilirsin.

adiClub Cüzdan puanlarım zaman aşımına uğrar mı?
En sadık üyelerimizi ödüllendirmek için, düzenli olarak puan kazananlara sunulan farklı adiClub avantajları olacak. adiClub Cüzdan puanların süresi, dönemsel ve takvime bağlı olarak dolar; bu da adiClub Cüzdan puanlar kazandıran son satın alma işleminden veya etkinlikten 12 ay sonrasına denk gelir. Tüm güzel şeyler bir gün biter; bu nedenle adiClub Cüzdan puanların ayın sonuna doğru otomatik olarak düşene kadar, maksimum 36 ay boyunca saklanabilir.
Örneğin, 1 Ocak 2022 ve 10 Ocak 2022'de adiClub Cüzdan puanlar kazandıysan, harcaman gereken tüm puanlar Ocak 2023'ün sonuna kadar kaydedilir. Ancak, 21 Haziran 2022'de bir alışveriş yaptığında ve bir miktar daha adiClub Cüzdan puan kazandığında, harcaman gereken tüm puanlar, o satın alma işleminden sonraki 12 ay boyunca, yani Haziran 2023 sonuna kadar kullanılabilir olacaktır. Ocak 2022'de kazanılan adiClub Cüzdan puanlar, hangi şartta olursa olsun Ocak 2025 sonundan daha geç bir tarihte kullanılamaz.

Puanları adidas.com adresinde kullanabilir miyim?
Evet. Şu anda adiClub Cüzdan puanlarını, adidas.com adresinde yalnızca indirim kuponları ve çekilişlere katılım için harcayabilirsin. adidas.com’de sürekli yeni fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. O zamana kadar adidas uygulamasını indir ve adiClub'ın en iyilerine ulaş.

Puanlar x Ürünler

Puanlarımla mağazadan ürün satın alabilir miyim?
Hayır. Puanlarını yalnızca adidas uygulamasındaki ürünler için harcayabilirsin.

Puanlarımla satın alabileceğim ürünleri neden bulamıyorum?
Lütfen adidas uygulamasını kullandığından emin ol ve adiClub Cüzdan puanlarıyla alınabilecek ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu unutma. Hiçbir şeyi kaçırmamak için, adidas uygulamasındaki duyuruları takip et.

Puanlarımla aldığım bir ürünü iade edebilir miyim?
Puanlarla alınan tüm ürünlerin iade süresi, teslimattan itibaren 14 gündür. Ürün/ürünler bize ulaştıktan sonra, harcadığın puanlar 14 gün içinde hesabına geri gönderilir. Ürünü iade etsen bile, puanlarınla aynı ürünü ikinci kez alamayacağını hatırlatmak isteriz.

İndirim Kuponları için puan kullanımı

adiClub Cüzdan puanlarımı kullanarak bir indirim kuponu satın aldım, nerede kullanabilirim?
İndirim kuponunu genellikle adidas uygulamasında, adidas.com sitesinde ve mağazalarımızda kullanabilirsin. Lütfen kuponunla ilgili hüküm ve koşulları oku.

adiClub Cüzdan puanlarımı kullanarak bir indirim kuponu aldım, ne kadar süre geçerli olacak?
Kuponlar genellikle 60 gün süresince geçerlidir. Lütfen kuponunla ilgili hüküm ve koşulları oku.

adiClub Cüzdan puanlarımla aldığım bir indirim kuponunu iade edebilir miyim?
Ne yazık ki hayır. Ancak indirim kuponunu aldığın tarihten itibaren 60 gün içinde kullanabilirsin. Çeşitli avantajlardan faydalanma şansını kaçırmamak için bültenimize abone olabilirsin.

İyi bir amaca katkıda bulunmak için puan kullanımı

adiClub Cüzdan puanlarımı seçtiğim iyi bir amaç doğrultusunda değerlendirdikten sonra, bağışımla ilgili bir belge alacak mıyım?
Hayır. Ne yazık ki puanla yapılan bağışlar için vergi indirimi uygulanamaz.

İyi bir amaç doğrultusunda yaptığım bağışlar için geçmişimi görebilir miyim?
Evet. Puan hesaplarındaki tüm hareketleri görmek için lütfen adiClub profiline git ve ÜYELİK GEÇMİŞİ'ne tıkla.

İyi bir amaç doğrultusunda bağış için abone olabilir miyim?
Hayır, henüz değil. Ancak, dilediğin sıklıkta, kendi seçtiğin amaçlar doğrultusunda katkıda bulunabilirsin.

İyi bir amaç doğrultusunda yaptığım bağışı geri çekmek istersem puanlarımı geri alabilir miyim?
Hayır, bu mümkün değil.

İş ortağı kuponları için puan kullanımı

adiClub Cüzdan puanımla almak istediğim iş ortağı kuponu stokta yok. Tekrar gelecek mi?
Geri gelebilir. Lütfen düzenli olarak kontrol et.

İş ortağı kuponum çalışmıyor. Ne yapmalıyım?
Satın alma işleminden hemen sonra doğrudan ya da adiClub profilindeki kupon bölümü altında veya e-posta yoluyla bir iş ortağı kupon kodu almazsan lütfen adidas Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geç. Kupon kodun varsa ve iş ortağımızın web sitesinde çalışmıyorsa, lütfen iş ortağımızın Müşteri Hizmetleri ile iletişime geç.

İş ortağı kuponunu iade ederek puanlarımı geri alabilir miyim?
Hayır, ortaklık kuponunu iade ederek puanlarını geri alamazsın.

Aldığım iş ortaklığı kuponumu başka bir adiClub hesabına aktarabilir miyim?
Hayır. Ne yazık ki kupon ya da puan transferi yapılamaz.
Güncel puan bakiyeni ve üyelik seviyeni adidas uygulamalarından ya da adidas.com.tr'ye giriş yapıp "Hesabım" sayfasını kontrol ederek öğrenebilirsin.
adiClub üyeleri şu anda yalnızca adidas'ın kendi ürünleri ve hizmetleri üzerinden puan kazanabilir.