alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Koşu Aksesuar Ürünleri

 
[19]

adidas koşu aksesuarlar

adidas aksesuarlar her zaman farkını ortaya koyabilir. İkon niteliğindeki koleksiyonlarımızın tasarımı ve işlevselliği, ihtiyaç duyduğun şekilde seni destekler. Her şey mümkündür. adidas aksesuarları stiline uyum sağlar ve sana işlevsellik ve güvenilirlik ile eşlik etmek dizayn edilmiştir. adidas'ın sunduğu koşu aksesuarlar stiline şıklık verir.

Üç bantla tanınan marka – adidas koşu aksesuarlar

Performance, adidas by Stella McCartney ve Sport Inspired gibi spor aksesuar koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Performance, motivasyon ve başarının yeni bir boyutunu temsil eder. Aksesuar koleksiyonlarımız arasında alphabounce, Supernova ve Solar da bulunuyor. Plastiksiz okyanuslar için mücadele ediyor ve plastik atıklardan işlevsel spor ürünleri tasarlıyoruz. Parley, üretiminde sahillerden ve kıyı bölgelerinden toplanan plastik atıkları kullandığımız koleksiyonumuzdur. Koleksiyonumuz dahilinde sunduğumuz aksesuarlar, bordo, kırmızı, gri ve birçok farklı renk seçeneğinde sunuluyor.

Dünyayı değiştirmek için yaratıcılığı kullanan insanlar – adidas erkek, kadın ve çocuk spor ürünleri. adidas'ın tasarladığı koşu aksesuarlar yeni destekçin; özellikle de her geçen gün hedeflerine ulaşmaya hazırsan.