alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ayakkabı

 
[1567]
Originals Beyaz YZY DSRT BTOriginals Beyaz YZY DSRT BT

YZY DSRT BT

Originals

adidas ayakkabılar

adidas spor ayakkabılarla, orijinal spor mirasını dünya sokak modası stiliyle bir araya getirirsin. Ayrıca, dengeni daima korursun. adidas spor ayakkabılar ayaklarını güvende tutar ve aralıksız konfor sunar, böylece her hareketin keyfini çıkarabilirsin. Bu yüksek kaliteli ayakkabılar ile eksiksiz hissedeceksin.

Üç bantla tanınan marka – adidas ayakkabılar

adidas by Stella McCartney, Sport Inspired veya Performance gibi serilerden hangi birisini seçersen seç spor adidas ayakkabılar ile sadece bir sonraki antrenmanında değil, antrenmana giderken de dikkatleri üzerine çekeceksin. Eski hazineler ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında buluşuyor. adidas Originals'ın zengin dünyasında işte bunu bulacaksın. Performance, stilinden ödün vermek niyetinde olmayan sporcular için tasarlandı; bu seri özellikle performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. Hava koşulları nasıl olursa olsun güvenebileceğin bir performans sunan işlevsel tasarımlar. Karşında adidas Terrex. Parley, Solar ve UltraBoost 22, en tutulan ayakkabı koleksiyonlarımızdandır. Plastiksiz okyanuslar için kampanya yapıyor ve işlevsel spor ürünleri tasarlamak için plastik atıkları kullanıyoruz. Parley, üretiminde sahillerden ve kıyı bölgelerinden alınan plastik atıkları kullandığımız koleksiyonumuzdur. NMD koleksiyonu, ayakkabılar, giyim ürünleri veya aksesuarlar fark etmeksizin, markamızın mirasını inovatif tasarımla bir araya getirir. Koşu stiliyle kentli görünümü yarat. Spor ayakkabı söz konusu olduğunda üzerinde durulması gereken yalnızca stil değildir. Sonuçta ayaklarımız her gün bizi taşır. İşte bu nedenle stil ve konforu bir araya getiren adidas ayakkabılara büyük değer veriyoruz. Ayakkabılar beyaz, turuncu, gri ve birçok renk seçenekleriyle sunuluyor.

adidas'ın tasarladığı ayakkabılar yeni destekçin; özellikle de her gün hedeflerini gerçekleştirmeye niyetliysen.