alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Tenis Ayakkabı Modelleri

 
[44]

adidas kadın tenis ayakkabılar

Stil ve spor adidas kadın ayakkabılarında bir arada. adidas kadın ayakkabılar yalnızca stiliyle dikkat çekmekle kalmaz, konfor konusunda da öncüdür. adidas ayakkabılar, teknoloji, konfor ve stili bir araya getirir, bu sayede tenis performansında seviye atlamaya odaklanabilirsin. adidas spor ayakkabılar ayaklarını korur ve durmaksızın konfor sunar, böylece her hareketin keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın sunduğu kadın tenis ayakkabılar stiline şıklık kazandırır.

Farkını ortaya koyanlar için dizayn edildi: adidas kadın tenis ayakkabılar

Biz spor yaparken gerek duyduğun ihtiyaçlarını karşılıyoruz, bu sayede tenis sırasında performansını maksimum seviyeye çıkartmak için motivasyonun tam olur: adidas ayakkabılar.

Markalarımızla her sahnede yıldız sen olursun

Performance veya Sport Inspired ve benzer serilerden hangi birisini seçersen seç spor adidas ayakkabılar ile sadece bir sonraki antrenman seansında değil, antrenmana giderken de iz bırakacaksın. Performance, kendinden beklentisi çok yüksek olan ve konu moda olunca kendi kurallarını yazan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. Duramo, adizero ve advantage koleksiyonlarında spor ayakkabılar bulabilirsin. adidas ayakkabılar, turuncu, siyah, pembe ve birçok farklı renk seçeneğiyle sunulmaktadır.

Kuralları yıkıp yeniden yazmak mı istiyorsun? Kadın spor ürünlerimizle kendini geliştirebilir ve keyfini çıkarabilirsin. Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan, kadın spor giyim ürünlerimiz özgün bir görünüm kazandıracak şekilde tarzını bir üst seviyeye taşıyan stiller sunar. adidas'ın tasarladığı kadın tenis ayakkabıları ile seni kalabalıktan ayıran benzersiz stilini sergile.