alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Basketbol Spor Ayakkabı Modelleri

 
[41]
Basketbol Beyaz Trae Young 3Basketbol Beyaz Trae Young 3

Trae Young 3

Basketbol

adidas kadın basketbol ayakkabılar

adidas kadın spor ayakkabı koleksiyonu, performans, stil ve konforun mükemmel bir karışımını sunar. adidas spor ayakkabılar stilini yepyeni bir boyuta taşır. adidas ayakkabılar, yanal hareketlerin yanı sıra doğrusal hareketleri de destekler. Basketbol sporunda daha hızlı koş, daha yükseğe sıçra ve takımınla her zaman galibiyeti hedefle. adidas spor ayakkabılar ayaklarını korur ve durmaksızın konfor sunar, bunun sayesinde her hareketin keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın tasarladığı kadın basketbol ayakkabıları, aktif yaşam stiline uyum göstermek için tasarlandı.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas kadın basketbol ayakkabılar

Spor ürünlerimiz sayesinde, basketbol sırasında kişisel rekorunu geçmek istediğinde tüm performansını ortaya koymaya hazır olacaksın: adidas ayakkabılar.

Markalarımız sokak stilini sporcuların gereksinimleriyle bir araya getirir

Sport Inspired veya Performance vb. markalardan oluşan spor ayakkabı koleksiyonlarında efsane olma potansiyeline sahip trendler bulacaksın. Performance, stilinden ödün vermek niyetinde olmayan sporcular için üretildi; bu seri özellikle performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar. Hoops, Lillard ve Crazy, en çok tanınan ayakkabı koleksiyonlarımızdandır. Tasarladığımız ayakkabılar, gri, beyaz, kırmızı ve birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Dünyayı geliştirmek için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas kadın spor ürünleri. Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan, kadın spor giyim ürünlerimiz özgün bir görünüm kazandıracak şekilde tarzını bir üst seviyeye taşıyan stiller sunar. adidas'ın tasarladığı kadın basketbol ayakkabılar yeni destekçin; özellikle de her geçen gün hedeflediğin noktayı aşmaya niyetliysen.