alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Ana içeriğe geç
Yardım sipariş takibi
adidas

erkek basketbol ayakkabısı

 
[37]
Harden Vol. 6 Ayakkabı
Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Ayakkabı
Forum Low Ayakkabı
HOOPS 3.0
HOOPS 3.0
Forum Low Ayakkabı
Pro N3XT 2021 Ayakkabı
Trae Young 1 Ayakkabı
Niteball 2.0 Ayakkabı
STREETBALL II
Hoops 3.0 Low Classic Vintage Ayakkabı
Forum Tech BOOST Ayakkabı
Ownthegame Ayakkabı
D.O.N. Issue 3
Hoops 3.0 Low Classic Vintage Ayakkabı
Dame 8 Ayakkabı
Pharrell Williams Crazy BYW 2.0 Ayakkabı
Forum Low Ayakkabı
Forum Mid Ayakkabı
Forum Low Ayakkabı
Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Ayakkabı
Ownthegame Ayakkabı
D.O.N. Issue #3 Ayakkabı
Postmove Ayakkabı
D.O.N. Issue #3 Ayakkabı
Pro N3XT 2021 Ayakkabı
Dame 8 Ayakkabı
FORUM MID PARLEY
Dame 8 Ayakkabı
D Rose Son of Chi Ayakkabı
Ownthegame Ayakkabı
Hoops 2.0 Mid Ayakkabı

adidas erkek basketbol ayakkabılar

adidas erkek spor ayakkabı koleksiyonunda ihtiyacın olan her şeyi bulacaksın. adidas'ın erkek ayakkabıları ile en yeni trendlerden her zaman bir adım öndesin. Doğru ekipmanı seçmenin ve takımına layık bir performans sergilemenin ne demek olduğunu öğren. adidas ayakkabıların sunduğu teknik tasarımlar ve stratejik destek ile basketbol oynarken limitlerini aş. adidas spor ayakkabılar ayaklarını destekler ve durmaksızın konfor sunar, böylece her hareketin keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın tasarladığı erkek basketbol ayakkabıları, aktif yaşam stiline uyum sağlamak için tasarlandı.

Üç bantla tanınan marka – adidas erkek basketbol ayakkabılar

Spor ürünlerimiz sayesinde, basketbol sırasında kişisel rekorunu aşmak istediğinde elinden geleni ortaya koymaya hazır hissedeceksin: adidas ayakkabılar.

adidas markaları – sokak ve saha için klasik spor giyim stilleri

Performance ve Sport Inspired gibi spor ayakkabı koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin her zaman bir adım önündesin. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için tasarlandı; bu seri özellikle performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. Pharrell, Harden ve Duramo, popüler ayakkabı koleksiyonlarımızdandır. Ayakkabılar gri, beyaz, siyah ve birçok farklı renkte seçenekleriyle sunuluyor.

Sporculuğu ve yaratıcılığı destekliyoruz. Erkek spor ürünlerimizle birlikte kuralları yıkıp baştan yazabilir ve bunu sadece kuralları bir kez daha sorgulamak için yapabilirsin. Sporcular, temel kararların kazanmakla kaybetmek açısından ne kadar önemli olduğunu bilir. Erkek ürünlerimiz sana ilham kaynağı olsun ve gelecek hedeflerin için maksimum seviyede destek al. Gelecek, şu an başlıyor. adidas'ın tasarladığı erkek basketbol ayakkabıları ile beklediğin o büyük an geldi.