alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

training ayakkabı

 
[109]
Y-3 Siyah Y-3 TAKUMI SEN 10Y-3 Siyah Y-3 TAKUMI SEN 10

Y-3 TAKUMI SEN 10

Y-3

1 / 3
Sayfa:/ 3

adidas egzersiz ayakkabılar

adidas spor ayakkabı koleksiyonu, performans, stil ve konforun mükemmel bir karışımını sunar. adidas spor ayakkabılar stilini yepyeni bir boyuta taşır. Training sana keyif veriyorsa ayaklarının iyi desteklendiğinden şüphen olmamalı. En sevdiğin aktiviteleri yaparken konfor, stil ve teknolojiyi bir araya getiren adidas ayakkabılar güvenilir bir destek sunar. Vücuduna en uygun modeli bul! adidas spor ayakkabılar giydiğinde ayakların özgürce hareket eder, bir yandan da mükemmel şekilde korunur. Bu yüksek kaliteli egzersiz ayakkabılar ile tam donanımlı hissedeceksin.

Üç bantla tanınan marka – adidas egzersiz ayakkabılar

En zorlu antrenmanlar senin için büyük bir hedef. Bir sonraki antrenmanın için kendini hazırla: adidas ayakkabılar.

adidas markaları – sokak ve saha için klasik spor stilleri

Performance, adidas by Stella McCartney veya Athletics vb. serilerden hangisini seçersen seç spor adidas ayakkabılar ile yalnızca bir sonraki antrenmanın sırasında değil, antrenmana giderken de etki bırakacaksın. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için üretildi; bu seri özellikle performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar.

TECHFIT, heat.rdy ve Aeroready gibi teknolojileri gerçeği birebir yansıtan yaşam koşulları altında detaylı olarak inceliyoruz. Serinliğini koru. Odağını koru. Nefes alabilen malzemeler ve heat.rdy, CLIMACOOL veya Aeroready gibi çok işlevsel teknolojiler ile antrenmanlarında gücü hisset. Clima, AlphaSkin ve Teamwear koleksiyonlarında spor ayakkabılar bulabilirsin. Parley, plastik malzemeler için yeni bir işlev yaratır ve gezegeni koruma amacını yüksek performans tasarımla bir araya getirir. Sahiller ve kıyı bölgelerinden alınan, işlenmiş plastik atıklar bu koleksiyonun her bir parçasının temelini oluşturur. Koleksiyonumuz dahilinde sunduğumuz ayakkabılar, mor, kırmızı, yeşil ve birçok farklı renk seçeneğinde sunuluyor.

Dünyayı geliştirmek için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas erkek, kadın ve çocuk spor ürünleri. adidas'ın tasarladığı egzersiz ayakkabılar yeni destekçin; özellikle de her geçen gün hedeflediğin noktayı aşmaya hevesliysen.