alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

adidas Spor Ayakkabı Modelleri

 
[1295]

adidas spor ayakkabılar

Kuralları sen belirlersin. Buna stilini yeni bir boyuta taşımak için giyeceğin spor ayakkabılar da dahil. adidas spor ayakkabılar ayaklarını destekler ve sınırsız konfor sunar, bunun sayesinde her hareketin keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın sunduğu spor ayakkabılar stiline şıklık katacak.

Üç bantla tanınan marka – adidas spor ayakkabılar

Sport Inspired, Performance veya TERREX ve benzer serilerden hangi birisini seçersen seç spor adidas ayakkabılar ile yalnızca bir sonraki antrenman seansında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. Her koşulda güvenilir performans ile işlevsel tasarımı tek parçada mı istiyorsun? adidas Terrex, tamamen outdoor aktivitelerine odaklanmış olmasıyla en ideal yoldaşındır. Performance, beklentilerinde çıtayı en yüksekte tutan ve konu moda olunca kendi kurallarını yazan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. adidas Originals ile daima efsane olmaya devam et. Marka, rahat retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. adidas ayakkabılar, çok renkli, kırmızı, yeşil ve birçok farklı renk seçeneğinde mevcuttur.

Gelecek, şu an başlıyor. adidas'ın tasarladığı spor ayakkabıları ile dört gözle beklediğin an geldi.