alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Giyim

 
[2430]

adidas giyim ürünler

Fark yaratanlar, kendi kurallarını kendi koyan ve eşsizliğini stili ve kıyafetleri kanalıyla ifade eden, yeni ve kendine güvenen bir nesildir; ürünlerimiz boş zamanların için rahat, sportif tasarımı simgeler. adidas giyim ürünler mükemmel kesimlidir ve ayrıca vücudumuzun vazgeçilmez bir katmanına dönüşür. Bu yüksek kaliteli giyim ürünler ile mükemmel hissedeceksin.

Farklı olanlar için tasarlandı: adidas giyim ürünler

adidas by Stella McCartney, Sportswear ve Originals gibi spor giyim ürün koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Eski hazineler ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir araya geliyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın. Performance, kendilerine dair beklentisi en yüksek seviyede olan ve konu moda olunca kendi kurallarını yazan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. Dışarısı buz gibi mi? Sert rüzgarlar mı esiyor? Arazi taşlı mı? Hiç sorun değil! adidas Terrex, tamamen outdoor aktivitelerine odaklanan bir seri. Dağlardaki maceralarında vücudunu her zaman kuru ve sıcak tutacak, zemine sağlam basmanı destekleyeceğiz! Clima, adizero ve Spezial koleksiyonlarında spor giyim ürünler bulacaksın. NMD, ilerici tasarımları simgeler ve koşu stilini kentli görünümüyle buluşturur. adidas giyim ürünler, turkuaz, kırmızı, turuncu ve birçok farklı renk seçeneğiyle sunulmaktadır.

Gelecek, şimdi başlıyor. adidas'ın tasarladığı giyim ürünleri ile beklediğin o büyük an geldi.