alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Koşu Ayakkabı Modelleri

 
[202]
1 / 5
Sayfa:/ 5

adidas kadın koşu ayakkabılar

adidas kadın spor ayakkabı koleksiyonunda tüm ihtiyaçlarını bulabilirsin. adidas'ın kadın ayakkabıları ile en yeni trendlerden daima bir adım öndesin. Bir sonraki kişisel rekoruna ulaşmak için hazır mısın? adidas ayakkabılar, teknoloji, rahatlık ve stili bir arada sunar. Sana koşu sporlarında kendini geliştirmen için enerji verir. Vücuduna göre uygun modeli bul! adidas spor ayakkabılar giydiğinde ayakların özgürce hareket eder, bir yandan da mükemmel şekilde korunur. adidas'ın sunduğu kadın koşu ayakkabılar stiline şıklık kazandırır.

Üç bantla tanınan marka – adidas kadın koşu ayakkabılar

Biz sevdiğin spor dalına ilişkin ihtiyaçlarını karşılıyoruz, yani koşu sırasında performansını en üst seviyeye çıkartmak için son derece motive olursun: adidas ayakkabılar.

adidas markaları – sokaklara ve spor sahalarına yönelik klasik spor stilleri

Performance, adidas by Stella McCartney veya Sport Inspired gibi markalardan oluşan spor ayakkabı koleksiyonlarında efsane olma potansiyeline sahip trendler bulacaksın. Performance, motivasyon ve başarının artışını temsil eder.

SEAMLESS, heat.rdy ve Aeroready gibi en inovatif teknolojiler seni performansının zirvesine ulaştırır. 4D, yıllarca topladığımız sporcu verilerini temel alarak geliştirdiğimiz, eşsiz bir orta taban. Bu orta taban, tam ihtiyaç duyduğun noktalarda destek ve yastıklama sağlar. Yalın grid yapısı, daha sert grid yapısıyla birlikte ekstra stabilite kazandırarak daha fazla yastıklama ve rahatlık sağlar. Harcadığın enerjiyi geri kazandıran BOOST orta taban sayesinde hızlı tepki veren yastıklama. Nemi vücuttan uzaklaştıran, soğuğa karşı koyan ve kasılmış kaslarına ideal sıcaklık sunan teknolojiler: Aeroready ve heat.rdy. Bunu sadece kent sokaklarında değil, dünyanın her yerinde yaptılar: adidas ayakkabılar dünyanın her yerinde beğeniliyor ve bir ifade biçimi olarak değerlendiriliyor. Ultra Boost, Solar ve alphabounce koleksiyonlarında spor ayakkabılar bulacaksın. Çevreyi korumak, bizim için önemlidir. İşte bu nedenle Parley'i geliştirdik. Bu koleksiyon için, sahillerden ve kıyı bölgelerinden toplanan, işlenmiş plastikleri kullanıyoruz. Parley, bu sebeple gezegeni koruma amacını yüksek performans tasarımla bir araya getirir. adidas, sporcular ve sneaker hayranları arasında popülerdir. Tam ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş çeşitli modellerle seni destekliyoruz. Koleksiyonumuz dahilinde sunduğumuz ayakkabılar, turuncu, beyaz, pembe ve birçok farklı renk seçeneğinde sunuluyor.

Dünyayı değiştirmek için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas kadın spor ürünleri. Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan, kadın spor giyim ürünlerimiz özgün bir görünüm için tarzına seviye atlattıran stiller sunar. adidas'ın tasarladığı kadın koşu ayakkabıları ile seni sen yapan eşsiz stilini sergile.