alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Çocuk Çanta Modelleri

 
[2]

adidas çocuk çantaları

adidas aksesuarlar her zaman fark yaratabilir. İkon niteliğindeki koleksiyonlarımızın tasarımı ve işlevselliği, ihtiyaç duyduğun desteği verir. Motivasyon her şeydir. İster spor salonu yolunda, ister müsabaka sırasında ya da ister iş gününde olsun; adidas çantaları ile, atılacağın maceraların coşkusu öncelik listenin birinci sırasında gelir. adidas'ın tasarladığı çocuk çantaları, aktif yaşam stiline uyum sağlamak için tasarlandı.

Üç bantla tanınan marka – adidas çocuk çantaları

Performance, Originals veya Sport Inspired vb. markalardan oluşan spor çanta koleksiyonlarında efsane potansiyele sahip trendler bulacaksın. Performance, stilinden ödün vermek istemeyen sporcular için tasarlandı; bu seri net performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. Markanın klasikleri ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir araya geliyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın. Çantalar pembe, kahverengi, gri ve birçok renk seçenekleriyle sunuluyor.

Dünyayı baştan yaratmak için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas kadın, erkek ve çocuk spor ürünleri. Gelecek, şu an başladı. adidas'ın tasarladığı çocuk çantaları ile o büyük ana hazırsın.