alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Erkek Terlik Modelleri

 
[45]
Y-3 Yeşil Y-3 SLIDEY-3 Yeşil Y-3 SLIDE

Y-3 SLIDE

Y-3

adidas erkek terlikler

adidas erkek spor ayakkabı koleksiyonunda ihtiyacın olan her şeyi bulacaksın. adidas'ın erkek ayakkabıları ile en yeni trendlerden daima bir adım öndesin. Vücuduna en uygun modeli bul! adidas spor terlikler ile ayakların özgürce hareket eder, bir yandan da mükemmel şekilde desteklenir. adidas'ın sunduğu erkek terlikler stiline şıklık verir.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas erkek terlikler

Originals veya Performance ve benzer markalardan oluşan spor terlik koleksiyonlarında efsane olma potansiyeline sahip trendler bulacaksın. Performance, motivasyon ve başarının yükseklere çıkışını temsil eder. adidas Originals ile daima efsane olmaya devam et. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. Tasarladığımız terlikler, siyah, turuncu, beyaz ve birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Kuralları yıkıp yeniden yazmak mı istiyorsun? Erkek spor ürünlerimizle kendini geliştirirken bir yandan da eğlenmene bakabilirsin. Gerçek sporcular olarak maçlar arasında geçen zamanın rekabetin kendisi ile eş düzeyde önemli olduğunu biliyoruz. Erkek koleksiyonumuz mümkün olan en yüksek standartları hedefler, bu sayede sahada olman, antrenman yapman gerekmeksizin şıklığını korursun. adidas'ın tasarladığı erkek terlikleri ile seni kalabalıktan ayıran eşsiz stilini sergile.