alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Sırt Çantası Modelleri

 
[23]

adidas kadın sırt çantalar

adidas spor aksesuarları ile işlevsellikten ve stilden hiç ödün vermeden tamamen güvenebileceğin bir temele sahip olursun. Motivasyon her şeydir. Gerek spor salonu yolunda, gerek müsabaka sırasında ya da gerekse iş gününde olsun; adidas sırt çantaları ile, yaptığın her şeyin coşkusu öncelik listenin ilk sırasında gelir. adidas'ın tasarladığı kadın sırt çantaları, aktif yaşam stiline ayak uydurmak için tasarlandı.

Farklı olanlar için tasarlandı: adidas kadın sırt çantalar

Performance, Sport Inspired veya Originals gibi serilerden hangisi olursa olsun spor adidas sırt çantalar ile yalnızca bir sonraki antrenmanında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için üretildi; bu seri özellikle performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar. Marka mirası ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında buluşuyor. adidas Originals'ın zengin dünyasında işte bunu bulacaksın. Koleksiyonumuzdaki sırt çantalar, gri, gümüş, yeşil ve birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Kuralları yıkmak ve sonra baştan yazmak mı istiyorsun? Kadın spor ürünlerimizle hem kendini geliştirebilir hem de eğlenmene bakabilirsin. Stil ve işlevsellik senin için önem arz ediyorsa, kadın spor giyim ürünleri koleksiyonumuzda geniş bir yelpazeye yayılan çeşitler bulabilirsin. Gerek minimalist spor tarzı olsun gerekse dikkat çekici güncellemelerle yenilenen orijinal adidas tasarımları olsun, tercih her zaman senin. Gelecek, şimdi başladı. adidas'ın tasarladığı kadın sırt çantaları ile beklediğin o büyük an geldi.