alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Outdoor Spor Ayakkabı Modelleri

 
[25]

adidas kadın outdoor ayakkabılar

adidas kadın spor ayakkabı koleksiyonunda tüm ihtiyaçlarını bulabilirsin. adidas'ın kadın ayakkabıları ile en yeni trendlerden her zaman bir adım öndesin. adidas ayakkabıların sunduğu teknik tasarımlarla outdoor becerilerini tam anlamıyla yeni bir boyuta taşıyabilirsin. Ayakkabılar senin için çok sayıda iş görür ve tarzını ortaya koyman için bir araçtır. adidas'ın geliştirdiği malzemeler ve teknolojiler, seni desteklemek için dizayn edilmiştir. adidas'ın sunduğu kadın outdoor ayakkabılar stiline şıklık katacak.

Kendi kurallarını kendin koy – adidas kadın outdoor ayakkabılar

Yeni yollarda – outdoor ürünlerimizle her yeni gün dünyayı keşfe çıkacaksın. Özgür ve meraklı ol: adidas ayakkabılar.

GORE-TEX ve TRAXION vb teknolojiler ile her şarta karşı hazırlıklısın. Bunu sadece şehir sokaklarında değil, dünya her yerinde yaptılar: adidas ayakkabılar dünya çapında beğeniliyor ve bir ifade biçimi olarak değerlendiriliyor. PrimeBlue koleksiyonunda spor ayakkabılar bulacaksın. adidas ayakkabılar, gri, yeşil, siyah ve birçok farklı renk seçeneğinde mevcuttur.

Kuralları yıkmak ve yeniden yazmak mı istiyorsun? Kadın spor ürünlerimizle hem kendini geliştirebilir hem de eğlenmene bakabilirsin. Stil ve işlevsellik senin için önemliyse, kadın spor giyim ürünleri koleksiyonumuzda geniş bir yelpazeye yayılmış birçok seçenek bulabilirsin. Gerek minimalist spor stili ya da ister dikkat çekici güncellemelerle yenilenen orijinal adidas tasarımları olsun, tercih her zaman senin. Gelecek, şimdi başlıyor. adidas'ın tasarladığı kadın outdoor ayakkabıları ile dört gözle beklediğin an geldi.