alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Terlik Modelleri

 
[45]
Y-3 Yeşil Y-3 SLIDEY-3 Yeşil Y-3 SLIDE

Y-3 SLIDE

Y-3

adidas kadın terlikler

Stil ve spor adidas kadın ayakkabılarında bir arada. adidas kadın ayakkabılar yalnızca stiliyle göz alıcı bir görünüm sergilemekle kalmaz, rahatlık açısından da öncüdür. Vücuduna en uygun modeli bul! adidas spor terlikler ile ayakların özgürce hareket eder, bir yandan da mükemmel şekilde desteklenir. adidas'ın sunduğu kadın terlikler stiline şık bir görünüm kazandırır.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas kadın terlikler

Performance ve Originals gibi spor terlik koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin her zaman bir adım önündesin. Spor ve sokak modası için uygun spor giyim ürünleri mi arıyorsun? Klasik retro bir görünüm yaratmak niyetindeysen adidas Originals en iyi seçim olacaktır. Daima orijinalliğini korumana ve stilini şekillendirmene yardımcı olur. Performance, motivasyon ve başarının artışını temsil eder. Tasarladığımız terlikler, mavi, turuncu, gri ve birçok farklı renk seçeneğinde sunuluyor.

Sporculuğu ve yaratıcılığı destekliyoruz. Kadın spor ürünlerimizle birlikte kuralları yıkıp sonra yeniden yazabilir ve bunu sadece kuralları tekrar sorgulamak için yapabilirsin. İster antrenman öncesi, sırası ya da sonrası olsun – kendini adamış sporcular olarak belirleyici faktörün çoğu zaman detaylar olduğunu biliyoruz. İşte tam da bu nedenden kadın spor giyim ürünlerimiz, günlük yaşam ve spor için en yüksek standartlara göre tasarlanır. adidas'ın tasarladığı kadın terlikleri ile fark yaratmanı sağlayan eşsiz stilini sergile.