alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Erkek Sırt Çantası Modelleri

 
[18]

adidas erkek sırt çantalar

adidas aksesuarlar her zaman belirleyici etken olabilir. İkon niteliğindeki koleksiyonlarımızın tasarımı ve işlevselliği, ihtiyaç duyduğun desteği verir. Bugünkü gündeminde spor var! adidas sırt çantaları, bir sonraki antrenmanın için gereken tüm ekipmanlarını sığdırabileceğin alana sahiptir. Çok bölme ve fermuarlı ceple tasarlanmışlardır; böylece eşyalarını istediğin düzende organize edebilirsin. Bu yüksek kaliteli erkek sırt çantalar ile mükemmel hissedeceksin.

Üç bantla tanınan marka – adidas erkek sırt çantalar

Performance, Originals veya Sport Inspired ve benzer serilerden hangisini seçersen seç spor adidas sırt çantalar ile yalnızca bir sonraki antrenman seansında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. Markanın klasikleri ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında buluşuyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın. Performance, motivasyon ve başarının yeni bir boyutunu temsil eder. Tasarladığımız sırt çantalar, mor, bordo, mavi ve birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Dünyayı şekillendirmek için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas erkek spor ürünleri. Kendinden emin sporcular olarak müsabakalar arasında geçen sürenin maçın kendisi ile eş düzeyde önemli olduğunu biliyoruz. Erkek koleksiyonumuz mümkün olan en yüksek standartları hedefler, bu sayede sahada olman, antrenman yapman gerekmeksizin stilini korursun. adidas'ın tasarladığı erkek sırt çantalar yeni destekçin; özellikle de her yeni gün hedeflediğin noktanın üzerine çıkmaya niyetliysen.