adidas ile ilgili şirket bilgilerine nereden ulaşabilirim?

Lütfen buraya tıkla

adidas grup şirketlerinde çalışmak veya staj ve eğitim programlarıyla ilgili bilgi almak için ne yapmalıyım?

Mevcut pozisyonları görmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıkla:


http://careers.adidas-group.com/

adidas online shop hangi tarayıcıları destekliyor?

adidas online shop Internet Explorer, Firefox, Google Chrome ve Safari'yi desteklemektedir. Bu tarayıcılardan biriyle ilgili sorun yaşıyorsan çerezlerini ve geçici İnternet dosyalarını temizlemeyi dene, ardından adidas internet sitesi için çerezlerin etkinleştirildiğinden emin ol. Bu, problemin çözülmesini sağlayacaktır.


adidas’ın ismini, logolarını veya resmi imgelerini kullanabilir miyim?

Genel bir kural olarak adidas’ın izni olmadan adidas’ın ismi, logoları veya resmi imgeleri ticari olarak kullanılamaz. adidas her isim, logo veya resmi imge kullanımı ile ilgili talepleri karşılayamayabilir. Kullanma amacına istinaden ilgili yasalara uygun olup olmadığını belirlemek kullanacak kişinin sorumluluğundadır. adidas, isminin, logolarının veya resmi imgelerinin haksız veya yanlış kullanım durumlarını sorgulama hakkına sahiptir.


Soruma burada yer verilmediyse ne yapmalıyım?

Soruna burada herhangi bir yanıt bulamadıysan, 0850 822 38 98 numaralı telefondan online shop müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek siparişine ait ayrıntıları ve/veya sorunu iletebilirsin. Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00 Ya da ekibimize sorununla ilgili detayları içeren bir e-posta da gönderebilirsin. Danışmanlarımız sana memnuniyetle yardımcı olacaktır. support-tr@onlineshop.adidas.com.tr .