alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

CREATORS CLUB

Özel ödüllerin kilidini açmak ve adidas'ın en iyilerine ulaşmak için Creators Club üyelik programına katıl. Burası, fark yaratanların buluşma noktası.

NASIL KATILIRIM?

Creators Club'a katılmak, ücretsiz, hızlı ve kolaydır. Kaydol, profilini tamamla ve seviye atlayıp özel ödüllerin kilidini açmak için puan kazanmaya başla. Daha fazlasını öğrenmek için video'yu izle.

UYGULAMAYI İNDİR

En iyi Creators Club deneyimi için adidas uygulamasını indir. Bildirimleri anında al, Creator Pass ile puan topla, sadece uygulamaya özel davetleri al ve daha birçok ayrıcalıktan faydalan.