alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas
Girl in dark tracksuit sits on chair as girl in grey tee smiles.

Sevginin ifadesi

Kızkardeşler Minnie ve Pilar müzikle bağlantıda kalıyor. Biri kötü bir gün geçirdiğinde diğeri coşkulu bir karaoke setiyle bekliyor.

adidas Originals adicolor Erkek Ürünleri

 
[82]

Stili ile bağları görünür kılmak

En son adicolor koleksiyonu, bizi biz yapan bağlarımızı kutluyor. Mehdi, büyütürken ona her şeyini veren, aslen Faslı olan annesi Naima tarafından yetiştirildi. Dürüstlüğü ve onu her zaman hem kendisi hem de başkaları için daha iyi bir insan olmaya zorlayan tavırları için minnettar.

"Mehdi'nin çok açık fikirli olmasıyla gurur duyuyorum. Hangi milletten, nasıl biri olursa olsun, başkalarını yargılamayız."

Naima

1 / 2
Sayfa:/ 2