alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

bayan bere

 
[5]

adidas kadın bereler

Doğru malzeme seçimi çok önemlidir. adidas'ın spor aksesuarları en ince detayları sunar, bu sayede bir sonraki hedefine odaklanabilirsin. Söz konusu sınırsız başarı olduğunda detaylar önemli hale gelir. adidas bereler sana kademe aatlattırır. adidas'ın sunduğu kadın bereler stiline şık bir görünüm katacak.

Kendi kurallarını kendin koy – adidas kadın bereler

Originals veya Performance ve benzer serilerden hangisini seçersen seç spor adidas bereler ile yalnızca bir sonraki antrenmanın sırasında değil, antrenmana giderken de iz bırakacaksın. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için üretildi; bu seri net performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar. Marka mirası ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir araya geliyor. adidas Originals'ın zengin dünyasında işte bunu bulacaksın. Koleksiyonumuz dahilinde sunduğumuz bereler, pembe ve siyah seçeneğinde mevcuttur.

Dünyayı şekillendirmek için yaratıcılığı aracı eden insanlar – adidas kadın spor ürünleri. İster antrenman öncesi, sırası ya da sonrası olsun – kendini adamış sporcular olarak asıl farkı yaratanın çoğunlukla detaylar olduğunu biliyoruz. İşte tam da bundan dolayı kadın spor giyim ürünlerimiz, günlük giyim ve spor için en yüksek standartlara göre tasarlanır. Gelecek, şu an başladı. adidas'ın tasarladığı kadın bereleri ile beklediğin o an geldi.