alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Mayo Modelleri

 
[6]

adidas kadın mayolar

Neyden ilham alırsın? Orijinal adidas stilindeki spor giyim ürünleriyle hayatında kuralları asıl kimin koyduğunu herkese net bir şekilde göstereceksin. İster eğlence ister spor için olsun, mayo modellerini hem işlevsel hem şık görünümlü tasarladık. Vücudunun her hareketine uyum sağlayan materyaller ile tasarlanan mayolarımız, özgürce hareket edip hep rahat olmana imkan tanır. Bu yüksek kaliteli kadın mayolar ile mükemmel hissedeceksin.

Farkını ortaya koyanlar için tasarlandı: adidas kadın mayolar

Originals veya Performance vb. serilerden hangisi olursa olsun spor adidas mayolar ile yalnızca bir sonraki antrenman seansında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. Performance, kendilerine dair beklentisi en yüksek seviyede olan ve söz konusu moda olunca kendi kurallarını koyan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. Eski hazineler ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir araya geliyor. adidas Originals'ın zengin dünyasında işte bunu bulacaksın. Mayolar siyah, turuncu, bordo ve birçok farklı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Yaratıcılığı ve sporcuları destekliyoruz. Kadın spor ürünlerimizle birlikte kuralları yıkıp yeniden yazabilir ve bunu sadece kuralları bir kez daha sorgulamak için yapabilirsin.

Stil ve işlevsellik senin açından önemliyse, kadın spor giyim ürünleri koleksiyonumuzda geniş kapsamlı seçenekler bulabilirsin. Gerek minimalist spor stili olsun gerekse göz alıcı güncellemelerle yenilenen orijinal adidas tasarımları olsun, tercih her zaman senin.

adidas'ın tasarladığı kadın mayolar yeni destekçin; özellikle de her geçen gün hedeflediğin noktayı aşmaya hevesliysen.