alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Beyaz Futbol Şortları

 
[5]

adidas beyaz futbol şortlar

Hiçbir şey spor rutinini değiştirmesin. adidas spor giyim ürünleri, stiline kolayca adapte olur, tüm iş yükünle rahatça ve tükenmeyen bir enerjiyle başa çıkmak. Futbol gibi takım sporları mı ilgini çekiyor? – Kumaş ve kesim galibiyet konusunda belirleyici olabilir. Herkes en iyi performansını ortaya koyduğunda ve rekabet kızıştığında adidas giyim ürünleri ile takım ruhunu göster. Marka simgesi haline gelmiş olan adidas logolu giyim ürünleri, spor dünyası ve sokak giyim modasının köklerine sadık kalır. Şort modellerimiz anında ayırt edilebilen adidas stilini yansıtır. adidas'ın sunduğu beyaz futbol şortlar stiline şık bir görünüm katacak.

Kendi kurallarını kendin koy – adidas beyaz futbol şortlar

Hedefin oyunu kazanmaktır. adidas futbol giyim ürünleri ve aksesuarlarıyla, sahadaki performansını artırabilirsin: adidas şortlar.

Aeroready gibi teknolojileri gündelik yaşam koşulları altında deniyoruz. Nemi vücuttan uzaklaştıran, soğuğa karşı koyan ve kasılmış kaslarına ideal seviyede sıcaklık sunan teknolojiler: Aeroready, CLIMALITE ve CLIMACHILL. Şort koleksiyonlarımız arasında Squandra, Manchester United ve Arsenal yer alıyor.

adidas'ın tasarladığı beyaz futbol şortları ile seni sen yapan özgün stilini sergile.