alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Beyaz Terlik Modelleri

 
[17]

adidas beyaz terlikler

adidas spor ayakkabı koleksiyonu, performans, stil ve konforun kusursuz bir karışımını sunar. adidas spor ayakkabılar stilini yepyeni bir boyuta çıkarır. Vücuduna göre uygun modeli bul! adidas spor terlikler giydiğinde ayakların özgürce hareket eder, bir yandan da mükemmel şekilde desteklenir. adidas'ın tasarladığı beyaz terlikleri, aktif yaşam stiline uyum göstermek için tasarlandı.

Kendi kurallarını kendin belirle – adidas beyaz terlikler

Performance veya Originals vb. markalardan oluşan spor terlik koleksiyonlarında efsanevi bir potansiyele sahip trendler bulacaksın. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. Performance, kendileri için en yüksek standartları belirleyen ve söz konusu moda olunca kendi kurallarını kendi koyan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi.

Dünyayı şekillendirmek için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas erkek ve kadın spor ürünleri. Gelecek, şu an başlıyor. adidas'ın tasarladığı beyaz terlikleri ile beklediğin o an geldi.