alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Çocuk Tayt Modelleri

 
[12]

adidas çocuk taytları

Özgün adidas stiline modern bir yorum getirdik, dolayısıyla giyim ürünlerimizle boş zamanlarında aktif haldeyken de sportif görünebilir, rahat hissedebilirsin. İkonlaşmış adidas logolu giyim ürünleri, spor dünyası ve sokak giyim modasının temellerine dayanır. Tayt modellerimiz o bağımlılık yaratan adidas stilini yansıtır. Bu yüksek kaliteli çocuk taytları ile eksiksiz hissedeceksin.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas çocuk taytları

Sport Inspired, Athletics ve Originals gibi spor tayt koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Eski hazineler ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında buluşuyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın. Performance, motivasyon ve başarının yükseklere çıkışını temsil eder. Koleksiyonumuzun bir parçası olan taytlar, gri, altın sarısı, mavi ve birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Kuralları yıkmak ve baştan yazmak mı istiyorsun? Kadın, çocuk ve erkek spor ürünlerimizle kendini geliştirirken bir yandan da eğlenmene bakabilirsin. adidas'ın tasarladığı çocuk taytları ile farkını ortaya koymanı sağlayan sıra dışı stilini sergile.