alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Erkek Omuz Çantası

 
[2]

adidas omuz çantaları

Bugün spor günü! adidas omuz çantalarını, gelecek antrenmanın için gerekli ihtiyaçlarını sığdırabileceğin bir alana sahiptir. Birçok bölme ve fermuarlı ceple tasarlanmışlardır; böylece tüm ekipmanlarını istediğin düzende koyabilirsin. Bu yüksek kaliteli omuz çantaları ile eksiksiz hissedeceksin.

Üç bantla tanınan marka – erkek bel çantası

Performance veya Originals vb. serilerden hangisi olursa olsun spor adidas omuz çantaları ile yalnızca bir sonraki antrenmanında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. Spor ve sokak modası için ideal spor giyim ürünleri mi arıyorsun? Klasik retro bir görünüm yaratmak istiyorsan adidas Originals en iyi seçim olacaktır. Her zaman ve her yerde orijinalliğini korumana ve stilini şekillendirmene yardımcı olur. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için tasarlandı; bu seri net performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar. Omuz çantaları kahverengi ve siyah seçenekleriyle sunuluyor.

Gelecek, şu an başladı. adidas'ın tasarladığı omuz çantalarını ile o büyük ana hazırsın.